fbpx

Батьки всім знайомим розповідають, як я вдало вийшла заміж, а подруги заздрять. Я раніше теж так думала, поки не дізналася, що чоловік має іншу жінку. Може, це швидкоплинне захоплення, через яке не варто руйнувати своє життя. Він добре заробляє, і я вирішила скористатися цим. В осад випав тепер він

Батьки всім знайомим розповідають, як я вдало вийшла заміж, а подруги заздрять. Я раніше теж так думала, поки не дізналася, що чоловік має іншу жінку. Дізналася випадково, оскільки його ставлення до мене і дітей не змінилося.

Спочатку був розпач, образа. Потім я почала думати, як вчинити. Розлучитися та переїхати до батьків із двома дітьми, яким 12 та 14 років, не варіант. Терпіти таке ставлення теж дуже складно, і я вирішила нікому нічого поки що не казати. Може, це швидкоплинне захоплення, через яке не варто руйнувати своє життя.

Але моє ставлення до нього різко змінилося. Максим став для мене чужим, я почала помічати всі його недоліки, на які раніше якось не звертала уваги.

Він добре заробляє, і я вирішила скористатися цим. Просила грошей на різні потреби та відкладала їх. Він, відчуваючи свою провину, ніколи не відмовляв. За п’ять років я накопичила пристойну суму, не рахуючи того, що у мене є золоті прикраси, одяг, машина.

Старшій дочці чоловік оплачує навчання. І ось тепер я сказала Максу, що я подаю на розлучення. В осад випав тепер він.

Я розповіла, що весь цей час я знала про його зраду, а тепер я йду, навіть розповіла, чому не розлучилася раніше. Замість того, щоб вибачитись і визнати свою провину, Максим почав казати, що я меркантильна особа, яка користувалася його грошима.

Але мені тепер байдуже. Без житла я не залишусь, бо квартиру купували у шлюбі, а ще маю кругленьку суму в банку. Та й працюю я не за копійки, посада хоч і маленька, але зарплатою я задоволена.

А в нього тепер є можливість жити з тією жінко, не ховаючись. Нехай будуть щасливі. В мене теж вже рік як є інший чоловік, якого я щиро покохала. Всім добра і миру.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page