fbpx

Березень приносить велику радість 3 знакам Зодіаку: Юпітер залишиться в Овні, Сатурн увійде в Риби, а повний місяць у Діві

Березень приносить велику радість 3 знакам Зодіаку: Юпітер залишиться в Овні, Сатурн увійде в Риби, а повний місяць у Діві

У ніжному березневому подиху весна виходить із лялечок, щоб подарувати нам свою сліпучу красу! У цьому сезоні оновлення 3 особи зодіаку побачать, що їхня енергія пожвавлюється та зміцнюється. Юпітер залишиться в Овні, Сатурн увійде в Риби, а повний місяць у Діві… Щасливчики з 12 знаків Зодіаку засяють яскраво завдяки ніжному світлу нічного неба.

У березні зірки зійдуться для вихідців з 3 сузір’їв зодіаку, які переживуть емоційну бурю як в особистому, так і в професійному плані. Якщо вам цікаво, хто це, просто подивіться нижче.

Які 3 знаки зодіаку будуть щасливі в березні 2023?

Березень 2023 року буде багатим на астрологічні повороти! Зірки ведуть особливий танок і готують для деяких із нас незабутній місяць! З огляду на відповідні ознаки, ви можете також підготуватися до плавання в цих бурхливих водах із сміливістю та рішучістю та скористатися цим періодом, щоб навчитися культивувати щастя.

Лев

Настав час закрити ваші поточні проєкти та зважитися на нові. Юпітер транзитує Овна, тож ризикуйте, як цей знак зодіаку, бо це справді того варте.

Незалежно від того, прагнете ви нових пригод, зміни роботи чи тривалої подорожі… Все приведе вас до щастя та задоволення! Зірки стережуть вас з висоти і освітлюють вам шлях.

Однак, приймаючи рішення, не забувайте прислухатися до своєї інтуїції. Уродженці стихії Вогню, березень буде водночас інтенсивним і заспокійливим, і ви, безсумнівно, відчуєте полегшення, дізнавшись, що Сатурн нарешті залишає Водолій, ваш протилежний знак.

Результат, блокування, які ви могли відчувати останнім часом, ймовірно, випаруються, і ви нарешті зможете скористатися періодом, сприятливим для еволюції та змін!

Крім того, з 7 березня планета дисципліни входить у знак Риб, запрошуючи вас відновити свої мрії та переконання. Більш того, в цей же день повний місяць настає в знаку Діви і спонукає більш об’єктивно переглянути свої плани.

Терези 

2 березня Меркурій пакує валізи в знаку Риб і робить вас більш ніжними та чутливими. Ви можете відчути бажання визнання, хоча Юпітер в Овні спонукає вас шукати відчуття незалежності.

Настав час подбати про себе, займаючись справами, які вам подобаються і якими ви, можливо, останнім часом нехтували. Повний місяць у Діві 7 березня буде подвоєний приходом Сатурна в Рибах, що позначає помітні зміни в різних аспектах вашого життя.

Якби ви народилися під сузір’ям Терезів, скористайтеся цими космічними рухами, щоб продемонструвати об’єктивність у питаннях організації, зокрема щодо ваших фінансів і плану кар’єри.

У будь-якому випадку, цієї весни у вас буде можливість познайомитися з новими людьми, які поділяють ті ж ідеї, що й ви, і з якими ви зможете створити дуже міцні зв’язки. Можливо, у вас навіть з’явиться творча та оригінальна ідея, яка дозволить вам одним махом досягти успіху та заробити багато грошей. В принципі, Терези досягають успіху! Будьте готові сяяти!

Риби

Здавалося б, що ваш сезон починається дуже позитивно, особливо тому, що входження Меркурія у ваш знак принесе вам плавні та обнадійливі обміни; ви матимете впевненість у своїй взаємодії та відчуєте турботу до людей, які вам небайдужі. Повний місяць у знаку Діви нагадує вам про те, як важливо приділяти час особистому житті, а також здоров’ю, як психічному, так і фізичному.

Шановні вихідці з Водної стихії, знайте, що протягом наступного місяця вас чекають прекрасні зміни. Незважаючи на те, що на перший погляд вони можуть здатися страшними, ви незабаром зрозумієте, що вони не такі страшні, як ви думали…

У березні не бійтеся, адже зірки стоять поруч із вами та готові підтримати вас будь-якою ціною! І на довершення до всього, ті з вас, хто неодружений, ймовірно, зможуть зустріти когось приємного; може це споріднена душа, хто знає? А тим, хто перебуває у відносинах, бажання, на яке ви з партнером так довго чекали, нарешті здійсниться!

Ви нарешті можете насолоджуватися спокоєм і займатися амбітними проєктами без боротьби! Це чудова новина, чи не так?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page