fbpx
гороскоп
Без кохнання ніяк, особливо – зараз! Любовний гороскоп на тиждень з 10 по 16 жовтня 2022 року розповідає кожному знаку Зодіака, що на нього чекає у найближчі 7 днів. Вам дуже пощастило – для вас все зміниться!

Без кохнання ніяк, особливо – зараз! Любовний гороскоп на тиждень з 10 по 16 жовтня 2022 року розповідає кожному знаку Зодіака, що на нього чекає у найближчі 7 днів.

Овен

Овнам цього тижня бажано розібратися у власних бажаннях. Астрологи радять зробити це якнайшвидше, адже позитивна енергетика нічних світил не залишатиметься такою вічно.

Тим же, хто поки що у пошуках кохання, бажано перестати демонструвати оточуючим людям нетерпимість.

Потрібно сповнитися терпінням і доброзичливістю – і для вас все зміниться!

Телець

Тільців у коханні цього тижня чекають великі успіхи. Усім, хто шукатиме другу половинку, доведеться витратити на це багато сил і часу, але зусилля того варті.

Спеціальна мантра допоможе зарядитися енергією у разі виснаження. Поточне становище планет вказує на те, що цього тижня Тельці зможуть виконати всі заповітні мрії, які стосуються кохання.

Не виключено, що цілеспрямованість та наполегливість призведуть до великих успіхів. Уперед, кажуть зірки!

Близнюки

Якщо самотніх Близнюків відвідають сумніви чи занепокоєння, це може стати причиною початку несприятливої смуги у коханні. Важливо позбавлятися невпевненості: астрологи повідомляють, що попереду у тебе великі перемоги.

Зірки та планети допоможуть Близнюкам вийти з токсичних стосунків та здобути свободу. Загалом цей тиждень буде важливим і доленосним!

Рак

Ракам дуже везтиме у пошуках кохання. Перед тим, як розпочинати стосунки з новою людиною, краще спочатку перевірити з нею любовну сумісність. Це допоможе тобі не наробити помилок.

Раки, які вже перебувають у стосунках, цього тижня насолоджуватимуться гармонією та спокоєм, оскільки партнер докладе всіх зусиль для створення сприятливої ​​атмосфери у відносинах.

Лев

Небезпека чекає на деяких одиноких представників цього Знака. Астрологи звертають увагу на ризики потрапити під вплив привабливої, але ненадійної натури. Вміння тверезо оцінювати ситуацію врятує Львів від необачних вчинків та розчарування у майбутньому.

Можна спробувати погадати на взаємність, щоб перевірити щирість людини, а також можна довіритися шостому почуттю, своїй інтуїції, але не слідувати за ним сліпо. Обережність не завадить – це вам порада тижня.

Діва

Дівам необхідно перетворити свій будинок на місце щастя та гармонії. Це допоможе їм зрозуміти, в якому напрямку далі слід рухатися у любовній сфері. Тиждень може ознаменуватися для Дів якоюсь заплутаністю у відносинах.

Буде важко ухвалити правильне рішення, переключивши увагу з чогось неприємного на позитив.

Перешкодити прогресу у розвитку стосунків може надмірна недовірливість цих людей.

Терези

Астрологи не виключають приходу любовних перемог для Терезів. Вони зможуть знайти другу половинку або перевести відносини, що вже існують, на новий рівень.

Важливо не стимулювати і не підганяти партнера. Вміння спілкуватися спокійно – найкраща навичка для цього тижня.

Скорпіон

Скорпіонам у любовній сфері важливо цього тижня сподіватися на силу слова. Це дуже важливий час, коли все сказане може ставати дійсністю, причому дуже швидко.

Це означає, що необхідно говорити більше приємних речей оточуючим людям, а також приємно і добре відгукуватися про себе і про свою долю. Найбільш позитивні дні з любовного гороскопу – понеділок та середа.

Стрілець

Астрологи повідомляють, що в ці сім днів Стрільців може трохи дратувати і сердити поведінка коханої людини, але про це краще не говорити  – промовчіть, це піде на користь.

У житті одиноких представників цього Знака станеться щось дуже приємне. Станеться знайомство, яке згодом започаткує роман, стабільні взаємини.

Козеріг

Для того, щоб у існуючих стосунках або в процесі пошуку кохання Козерогам усміхався успіх, їм необхідно позбутися заздрості, злості та образ. Ці почуття небезпечні. У любовній сфері їхній негативний вплив буде особливо сильним, тому астрологи радять переходити на світлу сторону.

Цього тижня Козероги зможуть тримати стосунки на своїх плечах. Стабільна та сильна Венера їм у цьому допоможе!

Водолій

Нічні світила додадуть Водоліям сил, а обставини в особистому житті складатимуться найкращим чином. Не рекомендується форсувати події. Нехай усе розвивається спокійно.

На тлі сприятливого аспекту Меркурія до Юпітера у середу можлива поява приємних любовних змін! Просто довіряйте Всесвіту.

Риби

Рибам потрібно перестати думати про себе в негативному ключі, щоб не спровокувати появу самоуроку. Це може суттєво похитнути впевненість у собі, що стане початком проблем у стосунках чи причиною зниження самооцінки.

У спокійних і впевнених Риб все буде виходити само собою. На них чекає великий успіх і нові можливості.

Для підвищення привабливості Рибам можна спробувати оновити гардероб, змінити зачіску – сприятливий час.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.