fbpx
Breaking News
І чому я раніше не готувала рибний пудинг? Просто не підозрювала, яка це райська смакотища! А користі скільки! Після того, як знайшла цей вдалий рецепт, готую кілька разів на тиждень, чоловік і дітки аж тарілки вилизують!
«Веня не готовий, щоб у нього з’явився вітчим. Йому не подобаються жарти.” – Тіна Кароль розповіла, як син відреагував на чутки про роман з Даном Баланом. Хлопчик не в захваті.
Перша леді відвідала інклюзивну школу в Єрусалимі Ха-Двір ха-хадаш.
Сенцов назвав країну, на яку повинна рівнятися Україна в сьогоднішній ситуації: вони мають хребет і кулаки. 
Любу діагноз навіть не здивував. Можливо… вона навіть чекала його. Все, що з нею останнім часом відбувалося, той вихор, що ніс її… Щось мало стати «стоп-краном». В її хаос і намагалися проникнути спокійні стосунки, надійні. Але вона їх сама відкинула як нудні. І понеслася далі. І ось – пyxлинa.
Шоу-бізнес
Без штанів: Пугачова продемонструвала гаряченьке відео з Галкіним

Відповідний ролик зявився чомусь у Instagram самого Галкіна, щоправда за підписом Пугачової.

Зірка радянської та російської естради Алла Пугачова оприлюднила відео, на якому її чоловік пародист Максим Галкін стоїть без штанів і з нею сперечається.

Читайте також: СЛАВА КАМІНСЬКА ПОДІЛИЛАСЯ ЗВОРУШЛИВИМИ ФОТО З ДІТЬМИ: «Я ШАЛЕНО СУМУЮ»

“Макс мене дістав, щоб я з’явилася в Instagram. Ось забрала у нього телефон, знялася та виставила. Пугачова”, – мовиться у дописі під кадрами.

У ролику можна побачити, як гуморист пояснює “Примадонні”, що фанати часто його запитують, чому його дружина рідко публікує фото та відео в Instagram.

“Знімись!” Ти б краще штани надягнув! Я – жінка доросла, я вже назнімалася у своєму житті! А ти, давай, молодь”, – відповіла йому Пугачова.

Джерело.

Related Post