fbpx
гороскоп
Без цих матеріальних речей ці знаки Зодіаку нещасливі, вони потрібні їм як повітря, а іноді навіть більше. Така залежність обумовлена зірками, нічого не вдієш. Ось прямо все правда, кожне слово цього незвичайного гороскопу – в яблучко

Без цих матеріальних речей ці знаки Зодіаку нещасливі, вони потрібні їм як повітря, а іноді навіть більше.

Така залежність обумовлена зірками, нічого не вдієш, як би не старався.

Речі, які потрібні для гармонії і щастя різним знакам Зодіакального кола.

Овни

Овни не уявляють свого життя без музики. Тому в них вдома ти обов’язково побачиш колонку або пристойні навушники. Завдяки улюбленим пісням можна створити особливу атмосферу у квартирі та змінювати її залежно від випадку. А якщо додати до цього трохи танців, настрій неодмінно підніметься і життя налагодиться!

Тельці

Еталонна оселя Тельців виглядає як домашня міні-оранжерея. Щоб зробити будинок затишніше, вони заводять зелених друзів, і що більше, то краще. А якщо є можливість зайнятися справжнім садом чи городом, щастя взагалі немає меж!

Близнюки

Пара полиць з улюбленими книгами або ціла бібліотека – Близнюки будуть у захваті у будь-якому випадку. Що може бути краще, ніж провести вечір, занурившись у нову літературну історію? Особливий аромат книги і шарудіння сторінок – ось що створює неповторну атмосферу та затишок.

Раки

Раки живуть відчуттями. Тому для того, щоб відчути себе затишно, їм достатньо теплих обійміврідної і коханої людини. Кішка чи собака завжди буде рада тобі і підніме настрій будь-якої хвилини, навіть якщо зовсім сумно.

Леви

Леви дуже люблять, коли вдома чисто та світло. В ідеалі обов’язково має бути велике дзеркало, а у дівчат – туалетний столик. Все для того, щоб будь-якої хвилини можна було усамітнитися і зайнятися собою. Це допомагає максимально розслабитись.

Діви

Бездоганна чистота – запорука затишної атмосфери для людини-Діви. Щоб повністю розслабитися, у будинку має пахнути чимось приємним та свіжим. На полицях не лежить нічого зайвого, а на підлозі ти навіть порошинки не знайдеш. Ідеально!

Терези

Терези звикли жити в комфорті. Тому для них найголовніша річ у будинку – це ліжко. Та й усе, що до нього додається. Зручний матрац, величезні подушки, ковдра та гарна постільна білизна – ось набір для ідеального затишного вечора представників цього знаку.

Скорпіони

Романтика для Скорпіонів понад усе. В їхньому ідеальному будинку можна знайти масу дрібних деталей, що створюють затишок. Але особливу атмосферу створюють свічки. Вони не лише задають настрій, а й прикрашають інтер’єр. До речі, ти легко можеш зробити оригінальну свічку своїми руками – це принесе безліч приємних емоцій.

Стрільці

Стрільцям потрібні видовища та нові враження. Поки немає можливості активно подорожувати, саме час насолодитися захоплюючою кінокартиною. І, звичайно, без величезного телевізора тут не обійтись. Він враз задасть потрібний настрій і перенесе в будь-яку точку планети натисканням однієї кнопки. І цим самим зробить вас щасливим.

Козероги

Козероги несамовити працелюбні. Тому в їхньому ідеальному будинку обов’язково має бути ідеальне робоче місце. По-перше, так і працюється набагато приємніше. По-друге, якісний стіл та зручне крісло ще ніколи не були зайвими.

Водолії

Хто б міг подумати, що Водоліям так важливо, як виглядають вікна у квартирі і особливо вид із них! Якщо вікна виходять в красивий парк або хоча б зелений двір, настрій вранці буде в рази кращим, ніж зазвичай. А ще вікно можна прикрасити яскравою гірляндою. І для цього зовсім необов’язково чекати на Новий рік!

Риби

Риби бачать затишок у мистецтві. Тому в їхньому будинку обов’язково висітиме кілька картин або фотографій на стінці. Крім того, інтер’єр можна прикрасити мініатюрними статуетками чи іншими цікавими елементами декору. Вони заповнять простір та створять унікальну атмосферу.

Цікаво, чи ваші вподобання зійшлися з цим незвичайним гороскопом? Як ви створюєш затишок у своїй оселі?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.