fbpx
Україна
Бійці ВСУ стали на захист росіянина з “Правого сектора”, якому загрожує депортація з України

Олег Бутусін разом з дружиною Тетяною виховують 10 дітей.

Учасники бойових дій закликають стати на захист біженця з Росії Олега Бутусіна, якому відмовили в українському громадянстві. Бійці стверджують, що він заслужив право на життя в Україні, відстоюючи її незалежність в лавах “Правого сектора” на сході країни. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив керівник ГО “Об’єднання учасників бойових дій АТО Калущини” Олександр Соколовський.

“В Івано-Франківську в Адміністративному суді відбудеться засідання суду, на оскарження рішення департаменту міграційної служби про ненадання статусу біженця громадянину РФ Бутусіну Олегу, який на стороні України в ДУК “Правом секторі” воював з російськими окупантами. Потрібна підтримка учасників АТО і громадськості. Не дамо депортувати людину, яка відстоює цілісність України, до рук агресора”, – повідомив Соколовський.

Відомо, що засідання Адміністративного суду Івано-Франківської області у справі Бутусіна відбудеться 21 листопада.

Олег Бутусін разом з дружиною Тетяною виховують 10 дітей. На Прикарпаття вони приїхали з Підмосков’я. Стверджують, через гоніння російської влади. Родина оселилася в Галицькому районі, де придбала старенький будинок.

Як повідомили в управлінні Державної міграційної служби в Івано-Франківській області, Бутусіну відмовили в українському громадянстві через відсутність документів, які б підтвердили його особу. Після цієї відмови Бутусін звернувся за статусом біженця до головного управління міграційної служби у Львівській області. Там йому теж відмовили.

Дружина Олега Бутусіна, Тетяна, отримала громадянство України, оскільки її прабабуся була родом з України. Десята дитина Олега і Тетяни Бутусіних народилася в Україні.

Читайте також: ПОРОШЕНКО НЕ ВІЗЬМЕ УЧАСТІ В ІНАВГУРАЦІЇ ТРАМПА

Джерело.

Related Post

facebook