fbpx

“Біла смуга” буде біліша за сніг: Березень завершиться стильно для цих двох знаків Зодіаку. Вони зможуть втілити всі свої мрії в реальність!

“Біла смуга” буде біліша за сніг: Березень завершиться стильно для цих двох знаків Зодіаку. Вони зможуть втілити всі свої мрії в реальність!

Наприкінці березня відбувається зміна сезону, що не безслідно для дванадцяти знаків зодіаку. Весняне рівнодення сповіщає, зокрема, про настання сезону Овна.

Крім того, це не єдине астральне явище, яке збурює повсякденне життя зодіакальних знаків. Нинішній контекст відзначений рухом Венери, яка прикрашена вбраннями Тельця. Тим часом Сонце і Молодий Місяць палають вогнем в Овні, а Плутон веде романтичний танець у Водолії.

Два знаки зможуть скористатися цими подіями для повного розквіту в найближчі дні. Особливо це стосується Лева! Вони зможуть втілити всі ці бажання в кінці березня. Однак їм доведеться проявляти сміливі ініціативи, щоб примножити джерела доходу.

Лев

На щастя, Лев може розраховувати на Венеру, планету грошей і гармонії, щоб отримати енергію та рішучість. Останнє також змусить Лева отримати користь від свого впливу. Для цього знаку насувається динамічний і обнадійливий початок весни. На роботі зусилля нарешті окупляться!

Незабаром прийде справедлива нагорода, щоб завершити березень у найкращих умовах. Однак друзі Леви очікують, що для досягнення цих цілей доведеться проявити сміливість.

Венера в Тельці запрошує вас прислухатися до свого маленького внутрішнього голосу, щоб вести вас до задовільних результатів. Все це свідчить про успішне і особливо благополучне закінчення березня.

Телець

Уродженці цього земного знаку зможуть отримати користь від позитивного впливу Юпітера, планети удачі. У представників поєднання успішних проєктів і ваших зусиль забезпечить вам значні прибутки. Оскільки Плутон знаходиться у Водолії, ваші інвестиції будуть винагороджені відповідно до ваших очікувань. Ви нарешті зможете насолоджуватися хорошою сумою грошей, щоб порадувати своїх близьких.

Це також буде можливість побалувати себе! Скористайтеся цим заслуженим процвітанням, щоб почати нову пригоду. Пора зосередитися на романтиці. Весна виглядає особливо багатообіцяючою. Дійсно, у багатьох з вас буде можливість втілити свої мрії в життя. Але не забувайте продовжувати наполегливо працювати над досягненням поставлених цілей наприкінці березня.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page