fbpx

“Біла смуга” не може не тішити: особливий гороскоп для особливих і незламних українців на 12 лютого 2023 року. Кому в неділю не варто тринькати грошима, а хто закохається не на жарт!

“Біла смуга” не може не тішити: особливий гороскоп для особливих і незламних українців на 12 лютого 2023 року. Кому в неділю не варто тринькати грошима, а хто закохається не на жарт!

Щоденний гороскоп на 12 лютого 2023 для всіх знаків Зодіаку. Подивіться, що для вас приготувала неділя.

Овен (21 березня-19 квітня)

Овен не обов’язково захоче провести час з сім’єю в неділю, але ситуація змусить його це зробити. Він зустріне багато людей, яких давно не бачив. Полудень буде виснажливим.

Телець (20 квітня-20 травня)

Сьогодні Телець відчує на собі неприємні наслідки останніх помилок. Вони думали, що їм це вийде, але помилилися. Що ще гірше, хтось сьогодні може мати на них образу.

Близнюки (21 травня-21 червня)

Друзі будуть вмовляти Близнюків піти разом у неділю. Вони не захочуть зустрітися у великій компанії. Вони краще проведуть день на дивані. Якщо вони ввічливо відмовляться, ніхто на них не розсердиться.

Рак (22 червня-22 липня)

Раків у неділю чекають неприємності у вигляді зламаної побутової техніки. Вони не знатимуть, як це виправити, тому може знадобитися покликати на допомогу. Самостійний ремонт закінчиться погано.

Лев (23 липня-22 серпня)

У Лева буде можливість створити спогади. Він зустрінеться з кимось із рідних і послухає розповіді про події багаторічної давності. Не виключено, що він також побачить кілька старих фотографій своїх предків. Це змусить його замислитися над долею сім’ї.

Діва (23 серпня-22 вересня)

Діви задумаються про свій характер. Вони прийдуть до висновку, що є кілька речей і звичок, які вони хотіли б змінити. Якщо не заради себе, то заради своїх близьких.

Терези (23/09-22/10)

Терези будуть у надзвичайно мінливому настрої. Їх поперемінно супроводжуватимуть злість і радість. Люди, яких вона зустріне в неділю, не встигнуть за нею. Компанія Терезів може бути для них виснажливою.

Скорпіон (23.10-21.11)

Скорпіони будуть здивовані тим, наскільки легко їм буде вирішувати складні справи в неділю. Вони відчують, що їхній розум працює понаднормово. Якщо вони щось обмірковували останнім часом, зараз саме час цим зайнятися.

Стрілець (22.11-21.12)

В неділю Скорпіони не зможуть встояти, щоб не придбати собі якусь річ. Бережіть свій гаманець, щоб потім не прийшлось ні про що шкодувати.

Козоріг (22 грудня-19 січня)

Козероги будуть позитивно ставитися до світу. У неділю їх буде складно вивести з рівноваги або хоч на мить засмутити. Під час вільного дня вони зануряться в цікаве читання.

Водолій (20 січня-18 лютого)

Нещодавно Водолії довірили комусь свою таємницю. У неділю виявиться, що це вже не такий вже й секрет. Це викличе у Водолія розчарування ставленням довіреної особи і страх перед наслідками розкриття таємниці.

Риби (19 лютого-20 березня)

У неділю Риби будуть надзвичайно сонними. Їм буде важко щось зробити. Їм швидко набридне все, що вони роблять, і вони, швидше за все, влаштують безлад у своїй кімнаті. Тільки ввечері вони відчують прилив сил.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page