fbpx

Біла сукня, обручка та благословіння батьків – не для цих знаків Зодіаку. Дівчата просто народилися під такою зіркою. Та “чорний вінок” можна скинути, якщо правильно скористатися підказками астрологів

Біла сукня, обручка та благословіння батьків – не для цих знаків Зодіаку. Дівчата просто народилися під такою зіркою. Та “чорний вінок” можна скинути, якщо правильно скористатися підказками астрологів.

Ці представниці довго ходять в “холостячках”. Вийти заміж для них дуже складно.

Астроексперти розсекретили два знаки Зодіаку, чиїм представницям не щастить з особистим життям. Причиною тому різні причини.

Козеріг

Вперті, вимогливі, цілеспрямовані. З такими поруч чоловіки відчувають себе не дуже мужньо, тому часто союзи розпадаються. Саме тому Козерогам-жінкам довго не вдається піти під вінець з дійсно хорошим обранцем.

Ще слід додати те, що Козероги – погані домогосподарки. Вони абсолютно не люблять (а часом і не можуть) створювати затишок і красу в місці, де живуть. Їм простіше викликати Клінінг і замовити їжу з магазину.

Стрілець

Для уродженців цих знаків Зодіаку на першому місці їхня кар’єра і позиція в суспільстві. Вже потім йде сім’я і романтичні стосунки. З цієї причини багато чоловіків йдуть від Стрільців, не отримуючи романтики і належної жіночої уваги.

Також Стрільці часто приймають на собі “чоловічі” ролі, перетягуючи на себе ковдру в питанні прийняття рішень. Це створює якусь конкуренцію, через що партнер може відчувати себе слабким.

Беріть поради Всесвіту на замітку, та будьте щасливі зі свою половинкою!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page