fbpx
гороскоп
Біла сукня, обручка та благословіння батьків – не для цих знаків Зодіаку. Дівчата просто народилися під такою зіркою. Та “чорний вінок” можна скинути, якщо правильно скористатися підказками астрологів

Біла сукня, обручка та благословіння батьків – не для цих знаків Зодіаку. Дівчата просто народилися під такою зіркою. Та “чорний вінок” можна скинути, якщо правильно скористатися підказками астрологів.

Ці представниці довго ходять в “холостячках”. Вийти заміж для них дуже складно.

Астроексперти розсекретили два знаки Зодіаку, чиїм представницям не щастить з особистим життям. Причиною тому різні причини.

Козеріг

Вперті, вимогливі, цілеспрямовані. З такими поруч чоловіки відчувають себе не дуже мужньо, тому часто союзи розпадаються. Саме тому Козерогам-жінкам довго не вдається піти під вінець з дійсно хорошим обранцем.

Ще слід додати те, що Козероги – погані домогосподарки. Вони абсолютно не люблять (а часом і не можуть) створювати затишок і красу в місці, де живуть. Їм простіше викликати Клінінг і замовити їжу з магазину.

Стрілець

Для уродженців цих знаків Зодіаку на першому місці їхня кар’єра і позиція в суспільстві. Вже потім йде сім’я і романтичні стосунки. З цієї причини багато чоловіків йдуть від Стрільців, не отримуючи романтики і належної жіночої уваги.

Також Стрільці часто приймають на собі “чоловічі” ролі, перетягуючи на себе ковдру в питанні прийняття рішень. Це створює якусь конкуренцію, через що партнер може відчувати себе слабким.

Беріть поради Всесвіту на замітку, та будьте щасливі зі свою половинкою!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua