fbpx
гороскоп
Біла сукня, золоті обручки, рідні і найближчі друзі поруч – це красива мрія, але, як виявилося, не для всіх. Троє представників знаку Зодіаку просто як чують слово “весілля” –  покриваються мурашками

Біла сукня, золоті обручки, рідні і найближчі друзі поруч – це красива мрія, але, як виявилося, не для всіх. Троє представників знаку Зодіаку просто як чують слово “весілля” –  покриваються мурашками.

1. Водолій

Для нього кожне обмеження є синонімом золотої клітки та важкого ланцюга. Просто пускати коріння, купувати нерухомість, жити разом з партнером для нього звучить занадто серйозно. Насправді слово “стосунки” майже не проходить їм через горло. Водолій буде уникати шлюбу якомога довше, і навіть вирішить жити наодинці, коли тиск на шлюб стане занадто сильним.

2. Стрілець

Стрілець не може прийняти рішення і зупинитись на одній єдиній. Увесь час він переконаний, що на нього чекає щось більше, красивіше і сильніше. Кожна з його стосунків на початку є єдиною справжньою любов’ю, яка через кілька місяців переростає у стосунки, що очікують. Стрілець весь час залишає ворота відкритими, щоб мати можливість перестрибнути до людини, яка його більше вразить. Тому він буде відкладати шлюб на невизначений термін, переконуючи свого партнера, що життя на котячій лапі – чудове рішення.

3. Близнюки

Люди-Близнюки не можуть уявити себе в стабільному положенні, з якого у них більше не буде шляху втечі. Вони хотіли б бути постійно в русі, без обмежень, з можливістю регулярно скидати все, і мчати куди ноги поведуть. Для них весілля – це синонім заземлення та довічної пенсії, коли їхні мрії вже не реалістичні.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page