fbpx
життєві історії
Більше мені йти не було куди, хоча батьки були дуже незадоволені, особливо батько. Зараз дочка пішла в школу, вже другокласниця, їй потрібен окремий куточок для приготування домашнього завдання, і мене вразило, коли мама сказала, що уроки можна робити на кухні, бо в кімнаті батько любить дивитись телевізор. Мені здається, що маючи таку квартиру, треба було думати про будинок у селі раніше, і зараз ми не жили б у таких умовах. Ось зараз таке в Україні відбувається, всі ми сидимо майже без роботи, через місяць і хліба не буде за що купити

Не таємниця, що заробити у нашій країні на окреме житло не так просто. Я з батьками до заміжжя жила в однокімнатній квартирі, куди повернулася з трирічною донькою після розлучення. Більше мені йти не було куди, хоча батьки були дуже незадоволені, особливо батько.

Зараз дочка пішла в школу, вже другокласниця, їй потрібен окремий куточок для приготування домашнього завдання, і мене вразило, коли мама сказала, що уроки можна робити на кухні, бо в кімнаті батько любить дивитись телевізор.

Як мені ставитися до такої заяви? Кухня зовсім маленька, при переїзді навіть свою розкладачку там не змогла поставити, щоб не спати в одній кімнаті з батьками.

Я розумію, що купити окрему квартиру у них нема за що, але вирішити питання раніше вони цілком собі могли. Наші сусіди живуть точно в такій же квартирі, у них теж єдина дочка, молодша за мене на три роки. У сусідки в селі є батьки і вони весь цей час у них на подвір’ї, близько п’ятнадцяти років, будували собі будинок. Цього року вони мають намір переїжджати, залишаючи дочці квартиру.

Мої ж сказали, що з міста не поїдуть в село, особливо на старість, там важко без зручностей і треба обробляти землю. А мені здається, що маючи таку квартиру, треба було думати про будинок у селі раніше, і зараз ми не жили б у таких умовах, а я могла б і дитину на свіже повітря і на фрукти та овочі вивезти з міста.

Але вони не мають ні дачі, ні накопичень, живуть від зарплати до зарплати. Ось зараз таке в Україні відбувається, всі ми сидимо майже без роботи, через місяць і хліба не буде за що купити. Гаразд, я витрачала гроші на дочку, а вони могли ж відкладати хоч щось.

Тепер я розумію, що засудження полетять у мій бік, але я вважаю, що я маю рацію. Всі батьки мають думати про майбутнє своїх дітей, а мої цього не зобили.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.