fbpx
Breaking News
– Що ти за дружина? Навіщо ти його відпускаєш? Хіба себе так поводять? Дружина повинна бути поруч зі своїм чоловіком і в горі і в радості. Я жодного разу за двадцять вісім років  твого батька не залишила!
Хочеш дитину? Прекрасно! Я погоджуюсь! Але тільки тоді, коли ти купеш мені квартиру! Нехай невелика, але чисто на моє ім’я  і певна сума на рахунку
Не така! Ще в 5 років, мама відмовилася від дівчинки, виїхавши з чоловіком за кордон в пошуках кращого життя
Вперше я приготувала цю закуску на свій день народження! Її гості оцінили найвищим балом, і знакла зі столу вона першою! Тому хочу поділитися знахідкою з вами, щоб ви здивували всіх своїх друзів, рідних і знайомих цією приголомшливою ​​смакотою!
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Світ
Більшість росіян негативно ставляться до України – опитування

Серед антипатій громадян Росії лідирують також США і Євросоюз

У Росії продовжує переважати негативне ставлення до України. Про це свідчать соцопитування Левада-Центру.

Зокрема, відповідаючи на питання “Як ви в цілому ставитеся зараз до України?”, тільки 2% респондентів вказали: “дуже добре”, а 24% – “в основному добре”.

При цьому 38% відповіли, що ставляться до України “в основному погано”, 18% – “дуже погано”. Вагалися з відповіддю 17%.

Серед антипатій росіян лідирують також США і Євросоюз. “Добре” до США ставляться 23%, 64% – негативно. Вагалися з відповіддю 13%.

До ЄС позитивно ставляться 27% опитаних, 58% – негативно, 15% не змогли відповісти на питання.

При цьому 74% респондентів впевнені, що РФ має великий вплив на міжнародні справи. Протилежної думки дотримуються 21%, 6% не змогли дати відповідь.

Опитування проводилося 23-26 вересня.

“Версії про причетність до атаки на літак “ополченців” “ДНР” та “ЛНР” або російських спецслужб “в народі” вкрай непопулярні: про те, що в них вірять, сказали відповідно 4% і 1% опитаних”, – йдеться в матеріалах ВЦДГД.

У той же час рівно половина опитаних (50%) вважають, що за нападом на літак стояли українські військові, 14% респондентів згодні з припущенням про винність західних спецслужб, а 8% називають подію терактом, за яким стояли терористи, що не мають відношення до конфлікту на сході України.

Читайте також: Росіянка-контрабандистка спробувала з’їсти 10 кілограм ікри

Джерело

Related Post

facebook