fbpx
Події
Біля окупованого Криму Україна розпочала ракетні стрільби

На Півдні України над акваторією Чорного моря стартували навчання з ракетними стрільбами, які йдуть повним ходом.

Таку заяву зробив начальник прес-центру повітряного командування “Південь” Володимир Крижанівський у ефірі одного з українських телеканалів.

“Вже почалися стрільби. Все йде за планом. Ніякої реакції від РФ немає. Українські військові готові до будь-якого варіанту розвитку подій”, – підкреслив він.

За його словами, до навчань буде залучено екіпажі бойових транспортних літаків повітряних сил ЗСУ, підрозділи зенітних ракет, військ зв’язку та безпілотної авіації повітряних сил ЗСУ.

Крім того, задіють зенітні ракетні комплекси С 300.

Також керівник прес-центру запевнив, що такими стрільбами Україна нічого не порушує та не несе загрозу окупованого півострову Крим, оскільки проводить ъх на своїй території.

“Україна нічого не порушує. Якщо подивитися на траєкторію та визначений район, а також провести умовну лінію півострова, на якому розташовуватимуться установки в Болгарію, можна помітити, що крайня лінія буде проходити досить далеко від узбережжя кримського півострова. Найближча точка наближення ракет до повітряного простору Криму становить не менше 30 кілометрів”,– зауважив військовий.

Читайте також: США ЗБІЛЬШАТЬ ВИТРАТИ НА ОБОРОНУ ДЛЯ УКРАЇНИ: З’ЯВИЛИСЯ ДЕТАЛІ

Джерело.

Related Post