fbpx
гороскоп
Біля вас Скорпіон? От же халепа! Але вирішення є – 5 порад астрологів, як ужитися мирно й гармонійно зі Скорпіоном. Вони пам’ятають, як ви їх назвали рік тому

Біля вас Скорпіон? От же халепа! Але вирішення є – 5 порад астрологів, як ужитися мирно й гармонійно зі Скорпіоном.

Скорпіони мають погану славу, адже багато хто говорить, що жити з ними разом — це справжнісіньке випробування.

З цим не можна не погодитися, але також важливо пам’ятати про те, що стосунки з цією людиною завжди можна зробити приємнішими. У цьому вам допоможуть поради астроекспертів.

Скорпіони – це люди, яким часто потрібна допомога у пошуках вирішення кармічних завдань. Перед цими людьми часом стоїть дуже багато подібних проблем, вирішення кожної з яких суттєво просуває пошуки щастя. Не залишайтеся осторонь, якщо вони гостро потребують вашої підтримки.

У жодному разі не втрачайте їх довіри

Це найперше і найголовніше правило з усіх можливих. Скорпіони ніколи не вибачають зради. Вони вкрай ревниві, тому вам доведеться постійно чути від них питання «Ти куди?», «Хто це тобі дзвонить?» і так далі.

Справа тут у тому, що Скорпіони дуже люблять свою другу половинку. Вони не хочуть її втрачати, тому переживають, що кохана людина може просто закохатися в когось іншого.

Скорпіони абсолютно точно не стануть вас діставати все більше і більше своєю ревнощами і власністю, якщо ви будете спокійно ставитися до їхніх питань. Не приховуйте своїх намірів, тоді все буде гаразд.

Прийміть як факт їхню злопам’ятність

Скорпіони — люди, які пам’ятають абсолютно кожне ваше образливе слово чи дію. Це не завжди приємно, але з цим потрібно просто змиритися. Не варто дорікати їм, що вони пам’ятають, як ви їх назвали рік тому у розпал сильної суперечки. Це лише посилить ситуацію.

Другій половинці Скорпіон мстити не буде, тому сприймайте їхнє бажання нагадувати вам про помилки просто як погану звичку, адже, по суті, це вона і є.

Наберіться терпіння

Скорпіони — це люди, які дуже часто можуть змінюватися настрій. Так, жити з такою людиною буває справжнім випробуванням, але вам просто доведеться це зробити.

Якщо кожного разу, коли у Скорпіона змінюватиметься настрій, ви надто гостро на це реагуватимете, розриву не уникнути.

Завжди віддавайте себе повністю стосункам

У коханні Скорпіони не знають напівтонів, тому вимагають того ж від своєї другої половинки. Якщо вони кохають, то кохають усім серцем. Якщо вони хочуть допомогти близькій людині, то приділяють цьому абсолютно весь свій вільний час.

У жодному разі не змушуйте Скорпіона самотужки справлятися з проблемами, особливо якщо їх джерелом є ви самі. Безвідповідальність та інфантильність вони не люблять ще більше, ніж егоїзм.

Допомагайте Скорпіонові працювати над собою

Це дуже важливий аспект, на який слід звернути особливу увагу. Скорпіони вкрай вимогливі до себе, але не завжди мають достатньо мотивації. Якщо ви підтримуватимете їх, то в майбутньому вони точно дадуть відповідь вам взаємністю.

Їм потрібна людина, яка надаватиме допомогу, причому найбільша та найважливіша допомога для них – моральна. Деколи Скорпіонам хочеться все кинути і здатися, але якщо ви нагадуватимете їм, що вони найкращі, вони цінуватимуть вас ще більше.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.