fbpx
гороскоп
Біля вас цей непростий знак? Не сумуйте, а тримайте 5 порад астрологів, як ужитися під одним дахом зі Стрільцем. Вони дійсно корисні та дієві. На інше вони просто не готові. Мова тут не про гроші

Біля вас цей непростий знак? Не сумуйте, а тримайте 5 порад астрологів, як ужитися під одним дахом зі Стрільцем. Вони дійсно корисні та дієві!

Стрілець – Знак емоційних людей, які відрізняються високим рівнем запальності. Тим не менш, з ними можна уживатися під одним дахом – достатньо лише ознайомитися з кількома порадами, які допоможуть вам це зробити.

Стрілець – людина, у якої може бути досить багато вразливих точок, багато з яких він чи вона старанно приховують.

Завоювати їхнє серце вам допоможе бажання допомогти їм у виправленні цих вразливостей. Також не забувайте і про допомогу у розкритті правильних якостей характеру.

Вам доведеться стати енергійнішими

Стрільці – це люди, які завжди перебувають у русі. Вони раз у раз кудись ідуть, їдуть, тікають. Рідко бувають дні, коли їм хочеться просто полежати на дивані і нічого не робити.

Якщо ви хочете, щоб Стрілець був поруч із вами завжди, доведеться відповідати його ритму життя. Якщо ви будете ліниві, коли він активний, це може стати причиною сильного емоційного розсинхрону.

Стрільцям потрібна людина, яка завжди поряд і завжди на одній хвилі з ними. На інше вони просто не готові.

Будьте щедрими

Це ще один аспект, в якому доведеться бути такими ж, як Стрілець. Люди цього Знаку вкрай щедрі і завжди намагаються робити добро своїй другій половинці. Саме тому вжитися зі Стрільцем зможе лише той, хто вміє приймати і віддавати.

Мова тут не про гроші, а в першу чергу про енергію та час. Якщо ви житимете лише заради себе, це не принесе вам нічого доброго у взаєминами зі Стрільцем.

Змінюйте обстановку

Астрологи радять сфокусуватися на постійному оновленні навколишньої атмосфери. У стосунках зі Стрільцями важливо постійно знаходити нові способи розваг та проведення дозвілля.

Представники цього Знаку не люблять, коли їхнє життя повністю поглинає рутина. Ви можете повертатися до старих звичок, адже все нове – добре забуте старе, але при цьому краще не забувати про інновації. Гуляйте у нових місцях, слухайте нову музику, відвідуйте нові міста та шукайте разом нових друзів.

Не критикуйте Стрільця

Цю людину не можна критикувати. Якщо вам щось не сподобалося, постарайтеся натякнути на це максимально доброзичливо, а ще краще у жартівливій формі.

Стрільці завжди чують те, що їм кажуть, ніколи не пропускаючи повз вуха щось важливе. Головне, щоб ви своїми словами не намагалися сказати, що ви краще знаєте або ви мали рацію, а Стрілець ні.

Не порушуйте свободу Стрільця

Ці люди не терплять, коли друга половинка починає порушувати їхні особисті межі — ревнувати їх чи говорити що і коли робити. Якщо Стрілець хоче провести вихідні в іншому місті, в компанії друзів, то не варто відмовляти його від цього заходу.

Народжені під керівництвом цього Знака люди не виносять моралі та нав’язливості. Не поводьтеся з ними як батько з дитиною – це запорука ваших гармонійних взаємин.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page