fbpx
життєві історії
Біля вікна своєї кімнати сидить маленька дівчинка, якій всього сім років. Батьки знову сваряться

Хочу розповісти одну історію, яку спостерігала в сім’ї своїх знайомих, і яка вразила мене до глибини душі. Це схоже на казку або на якийсь голлівудський фільм, ось тільки було це насправді …

Біля вікна своєї кімнати сидить маленька дівчинка, якій всього сім років. Дивиться як плавно падають сніжинки за вікном і сумує. Батьки знову лаються, що трапляється останнім часом дуже часто. Джерело

Олена занурилася в свої спогади, чекаючи що все ще може повернутися, як було раніше. Адже раніше батьки практично ніколи не сварилися, була дружна міцна сім’я.

Незабаром  Олена сильно хворіє. Діагноз невтішний. Її кладуть в лікарню. Батьки, злякавшись за життя своєї дитини вирішують відкласти питання про розлучення. Дні минають за днями.

Олена себе погано почуває, вона бажає лише бачити радість і любов в очах своїх батьків. Батьки в свою чергу перестають лаятися і заради своєї улюбленої дочки більше проводять час разом. Час йде, дівчинка йде на поправку. Батьки стали вести себе по-іншому.

Ніяких більше сварок, все як і раніше. З палати все частіше став доноситися дитячий сміх, батьки Лери намагалися зробити для дитини все, що було в їх силах.

Читайте також: Родичі чоловіка вважають мене егоїсткою і що дитину у мене потрібно забрати! Налаштовують чоловіка проти мене, щоб розлучився

Коли лікар повідомив прекрасну новину, що їх дочка йде на поправку, у батьків щастя і радості не було меж.

Переживши всі ці труднощі разом, батьки Олена прийшли до рішення, що ні про яке розлучення і мови бути не повинно.

Вони зрозуміли, яку величезну помилку мало не допустили. Дівчинку виписують. Батьки, щоб порадувати свою єдину дочку влаштовують їй свято.

Незабутнє свято, який вони проводять все разом, міцної дружною сім’єю.

Ну чим не сценарій для фільму? Просто, коли бачиш це все в реальному житті … це може навіть змінити твою власну. Принаймні моя віра в любов зміцнилася багаторазово, а це змінило і мене.

Любов здатна на багато що, з її допомогою можна зцілити будь-яку хворобу, головне вірити в це. Будьте здорові і щасливі!

You cannot copy content of this page