“Бобровий місяць” вам на користь: ці три знаки Зодіаку мають великі шанси розбагатіти вже до кінця листопада. Всесвіт дає вам зелене світло!

“Бобровий місяць” вам на користь: ці три знаки Зодіаку мають великі шанси розбагатіти вже до кінця листопада. Всесвіт дає вам зелене світло!

Космічні події, які зараз відбуваються на нічному небі, матимуть інтенсивний вплив на нас, і 3 знаки Зодіаку насолоджуватимуться сприятливістю, яка приходить із цим. Встановлення на небі повного Бобрового Місяця та повне місячне затемнення спричинили зміни, наслідки яких незабаром будуть відчутні.

Транзит Юпітера в знаку Риб проявляється оптимістично, сильно впливаючи на сферу грошей і бізнесу.

Вирівнювання Сонця, Землі та Місяця призвело до Червоного Місяця, який мав помітний вплив на зоряні знаки. І одні виграють від цього явища більше, ніж інші.

Прохід Місяця крізь тінь Землі 8 листопада приніс багато позитиву кільком знакам Зодіаку. Враховуючи те, що він розміщений у сузір’ї Тельця, це дає змогу використовувати досягнення та відгуки, щоб перейняти хороші практики та перейти до нового ритму.

Потреба змінити ситуацію і відновити порядок у своїх цілях виникає, коли Уран повертається в знак Тельця до 22 січня. Тим паче , що Марс, планета сили та дії, перебуває в ретроградному стані, дехто мав би право взяти на себе ініціативу та винюхати вигідні пропозиції.

Близнюки

До кінця листопада скористайтеся можливостями, які подарував вам повний Місяць Бобра для досягнення професійних цілей. Хтось із ваших близьких дасть вам слушну пораду на основі власного досвіду. Слухайте це, насолоджуйтесь процесом і сприймайте це як етап навчання.

Будь-яке важливе рішення в особистому чи професійному житті можна прийняти зараз, коли Марс ретроградний у вашому Повітряному знаку.

Якщо ви підприємець або самозайнятий, нова угода дозволить вам значно просунутися в бізнесі. Однак зосередьтеся на проблемах, які потрібно вирішити, і не витрачайте час на невдалі плани та стратегії. Замість цього шукайте креативні альтернативи для виконання завдань.

Тепер, коли зірки налаштовані на вашу прихильність, робіть усе можливе, щоб збільшити свої гроші, Близнюки .

Скорпіон

Уран ретроградний у Тельці, тому, Скорпіони, якщо ви відчуваєте фінансові труднощі, зараз чудовий час змінити ситуацію. Вам доведеться мати справу з несподіваним і придумувати нові ідеї , щоб викрутитися. Не поспішайте і знайдіть час для роздумів.

Ймовірно, хтось збирається зробити вам хорошу пропозицію, якщо виникне можливість партнерства, підпишіть договір без вагань, не хвилюйтеся, якщо ви не помітите жодних змін у короткостроковій перспективі, ви відчуєте різницю, якщо будете підтримувати хороші темп роботи. Оптимістичне ставлення може полегшити повсякденне життя, тому зосередьтеся на позитивних моментах у своєму житті.

Водолій

Можливо, вам буде важко зосередитися на роботі через сімейні зобов’язання, але це не триватиме вічно. Однак ви можете зробити ставку на позитивне спілкування зі своїми клієнтами або майбутніми роботодавцями. Повний місяць був корисним для вас, дорогі уродженці Водоліїв.

До кінця листопада варто очікувати події, які можуть змінити ваш світогляд. Не можна виключати і підвищення зарплати, достатньо бути більш продуктивним на роботі. З часів Урана, ваша правляча планета, перебуває в ретрограді, вам слід прагнути завершити всі поточні завдання, щоб перейти до чогось нового в новому місяці грудні.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua