fbpx
гороскоп
“Бог кохання дає добро”: астроексперти виділили знаки Зодіаку, які мають шанс не тільки зустріти другу половинку вже дуже скоро, а й стати на рушничок щастя

“Бог кохання дає добро”: астроексперти виділили знаки Зодіаку, які мають шанс не тільки зустріти другу половинку вже дуже скоро, а й стати на рушничок щастя.

Астрологи ощасливили лише три знаки Зодіаку, які покращать свої справи амурні найближчого тижня (з 8 до 14 серпня).

Хто ж став тим щасливчиком!

Телець

Одиноким Тельцям зовсім скоро пощастить зустріти справжнє кохання. Якщо ви перебуваєте на межі розриву або не у взаємних стосунках, то нарешті ви зможете знайти нову половинку. Ваш тиждень пройде досить успішно.

Терези

Терезам треба бути сміливішими та вимогливішими щодо пошуків свого партнера. Ви боїтесь нових знайомств, а не варто. Якщо хтось вже подобається, зізнайтеся людині про це. В іншому випадку можете втратити її та шкодувати все життя через сором’язливість.

Стрілець

Стрільцям також пророкують успіх на любовному фронті. На вас чекають приємні зустрічі у компанії незнайомих людей та шанс зав’язати серйозні стосунки. Якщо ви вже маєте кохану людину, то зірки радять виводити стосунки із застою та дати нові емоції один одному. Діліться почуттями!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua