fbpx
життєві історії
Богдан не повірив своїм вухам. Він не міг уявити собі, як жінка може піти на таке. Він сильно розлютився. Відносини стали ще гіршi. Протягом всієї вагітності Ірина та Богдан майже не спілкувалися один з одним в якості чоловіка і дружини. У Богдана була тільки одна надія, що, коли народиться дитина, серце Ірини наповниться материнською любов’ю, і все буде добре

Іноді Бог дає дітей таким матерям, яким вони зовсім не потрібні. А ті, які моляться за їх появу, так і не можуть перетворити свою мрію в реальність.

Ця історія з тієї ж серії.

Богдан та Ірина познайомилися в одному бізнес-центрі. Обидва були кар’єристами. Богдан взагалі не збирався одружуватися, а для Ірини він був просто ідеальним варіантом. Вона увійшла в його життя і сама запропонувала одружитися. Богдан був не проти.

Вони одружилися.

Богдану хотілося сімейного щастя, домашнього комфорту. Але Ірина уявляла життя зовсім по-іншому. Вона любила ходити на шопінг, розважатися, подорожувати. Вона не прибирала, не готувала, нічого не робила.

Богдану не подобалася така поведінка дружини. У родині почалися нескінченні скандали.

Через кілька місяців Ірина дізналася, що чекає від нього дитину. Але, ця дитина могла зруйнувати її плани на життя. Вона повідомила Богдану цю новину і сказала, що вона проти, ще не нагулялася, та вже було пізно.

Богдан не повірив своїм вухам. Він не міг уявити собі, як жінка може піти на таке. Він сильно розлютився. Відносини стали ще гіршi. Протягом всієї вагітності Ірина та Богдан майже не спілкувалися один з одним в якості чоловіка і дружини. У Богдана була тільки одна надія, що, коли народиться дитина, серце Ірини наповниться материнською любов’ю, і все буде добре.

Але, на жаль, це залишилося мрією чоловіка. Після народження дитини, ще в пологовому будинку, Ірина написала відмову. Коли чоловік прийшов зустріти її, вона стала звинувачувати його у всяких гріхах.

Богдан більше не міг терпіти таку поведінку. Вони розлучилися.

Богдан виховував свого сина самостійно. У наш час дуже часто можна зустріти таке. Спочатку його мама допомагала йому у всьому. Але, минув час, і він познайомився з прекрасною дівчиною. Вона стала справжньою матір’ю для його сина. Вони одружилися, і нова дружина подарувала йому чудову доньку.

Тепер Богдан і в правду щасливий. Він навіть не згадує про минуле.

Що стосується Ірини… У неї так і не склалося життя.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – kobieta

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook