fbpx
життєві історії
Богдан поспішав на якусь зустріч, тому дорожню сумку залишив в передпокої. Я вирішила поставити сумку на місце. Зазвичай я ніколи не лізу в кишені, а тут заглянула – там лежали жіночі джинси. Я домалювала лінії. Через кілька днів моя найкраща подруга з’явилася в офісі в нових джинсах, і прийшла до мене похвалитися новим подарунком свого чоловіка. І тут я побачила на джинсах знайомий орнамент з моїми лініями

Ми з Богданом були одружені три роки. Дітками не обзаводилися, хотіли якийсь час пожити для себе. Все у нас було добре, ми кохали одне одного. Працювали разом в одному інтернет-магазині з продажу дитячого одягу. У нас було багато друзів, ми часто зустрічалися, спілкувалися.

Мала я найкращу подругу Софія. Вона теж працювала разом зі мною. У мене від неї не було секретів, і вона довіряла мені свої таємниці. У нашій компанії всі парами, лише Соня була сама була одн. І розумна, і симпатична, а ось сама. Але, здається, її це не бентежило.

Якось Софія розповіла мені, що у неї з’явився чоловік. Я пораділа за неї, але в компанії на спільних святкуваннях вона, як і раніше, з’являлася сама. Я стала питати, чому вона боїться показати нам свого обранця.

Подруга довірливо повідала мені, що її чоловік одружений, але свою дружину не любить і збирається скоро розлучитися. У них справжнє кохання, і після його розлучення вони одружаться, народять дітей. Я ніяк не коментувала її стосунки, це не моє діло, а Соня доросла людина.

Я дуже любила отримувати подарунки від чоловіка, знаю, як це приємно. А Богдан любить дарувати подарунки не тільки мені, але і своїй сестрі і мамі. І коли я раділа його подарункам, у нього завжди було таке щасливе обличчя, очі просто сяяли!

Якось чоловік приїхав з відрядження – домовлявся з постачальниками нової партії одягу, і я отримала черговий подарунок. Чоловік поспішав на якусь зустріч, тому дорожню сумку залишив в передпокої. Я вирішила поставити сумку на місце. Зазвичай я ніколи не лізу в кишені, а тут заглянула – там лежали джинси.

Я подумала, що це подарунок для сестри чоловіка. Хоча вона недавно народила дитину і нашим презентом повинна була бути дитячий одяг з інтернет-магазину, в якому ми і працюємо. Але, можливо, чоловік передумав і вирішив подарувати одяг молодій ​​мамі.

На одній з кишень був вишитий оригінальний геометричний орнамент. Але чогось там не вистачало. Я подивилася і зрозуміла, що тут дещо потрібно підправити. Адже я свого часу закінчила художню школу.

Потрібно було додати 2-3 чорні лінії, які пожвавлять орнамент.

Я взяла тонкий маркер і провела ці лінії. Орнамент відразу заграв, став більш виразним. Подумала, що сестра чоловіка буде задоволена подарунком і моєю роботою.

Через кілька днів моя найкраща подруга з’явилася в офісі в нових джинсах, і прийшла до мене похвалитися новим подарунком свого чоловіка. І тут я побачила на джинсах знайомий орнамент з моїми чорними лініями.

Як я стрималася, щоб не закричати, не знаю. Пославшись на недобре самопочуття, я пішла додому. вдома я зібрала всі подарунки чоловіка, які знайшла, склала їх на столі, написала записку, щоб все це чоловік подарував моїй і його кращій подрузі Соні. На додачу до тих джинсів, які він їй недавно привіз.

І пішла до батьків. Мені було так гірко, що я навіть не могла толком розповісти батькам, чому пішла від чоловіка. Мама вклала мене в ліжко, як маленьку, і сіла біля мене. Батьки не дошкуляли мене запитаннями.

Я вже почала засинати, коли з’явився чоловік. Він щось намагався пояснити, але батьки сказали, що не треба ні про що говорити. Завтра, завтра…

Назавтра в офісі Богдан підійшов до мене, почав говорити, що я все не так зрозуміла, що це моя подруга попросила його привезти їй джинси. Я нічого не стала слухати. Сказала тільки, що він обіцяв Соні скоро розлучитися з дружиною, так ось, я сама хочу з ним розлучитися.

Потім я подала на розлучення. Чоловік просив зберегти сім’ю. Нам дали кілька місяців для примирення. Але я не зможу ніколи його пробачити, навіть намагатися не хочу. Я не знаю, чи зустірну ще в житті достойного чоловіка, але з Богданом точно не буду і крапка.

Автор: Інна

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page