fbpx
Україна
Бойовик із Білорусі зізнався у вбивствах десятків українців на Донбасі

Громадянин Білорусі Сергій Трофимов у 2014 році поїхав на Донбас воювати на стороні незаконної організації “ЛНР” і публікує в соцмережах свої фото зі зброєю.

Про це повідомляє “Радіо Свобода”.

Дані про жителя Вітебська також можна знайти на українському сайті “Миротворець”, де акумулюється інформація про членів незаконних формувань.

“Я планував їхати в батальйон Мозгового “Привид”, але не вийшло, вони тоді самі в оточенні були, дорога прострілюється – ніхто мене туди не повіз би. Пішов до військового комісаріату в Краснодоні: я – доброволець з Білорусі, кажу, відправте мене на передову. Надвечір мені видали автомат “Калашников”, видали якусь синю армійську форму – я потрапив до батальйону “Русь”, – розповідає бойовик.

Трофимов також поділився тим, як у районі Щастя і Веселої Гори на Луганщині воював у складі угруповання проти батальйону “Айдар”, при цьому у всіх бойовиків був прямий наказ від начальства “в полон не брати, вирішувати питання на місці”.

Читайте також: МЕДИКИ НАЗВАЛИ ВАЖЛИВУ ОЗНАКУ ПРОБЛЕМ ЗІ ЗДОРОВ’ЯМ

На запитання журналіста, чи доводилося йому особисто розстрілювати полонених, Трофимов знизує плечима та усміхається: “Ну, я ж на передовій був”.

Також він визнав, що рахунок вбитих ним українців йде на десятки.

Джерело.

facebook