fbpx
Breaking News
Цей сирник завжди вдається таким добрим, що у мене всі просять його рецепт. Спечіть і ви!
Смачна картопля з начинкою: виходить ніжна картопля з хрусткою скоринкою. Після того, як скуштуєте цю картоплю, будете її готувати багато-багато разів!
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Починаємо готуватися до чудового свята 8 березня! Зберігайте прекрасні привітання на будь-який смак для жінок зі святом весни!
Суспільство
Бомж з дробовиком розгулював центром Києва

У вівторок, 4 жовтня, в самому центрі Києва помітили бездомного з предметом, схожим на автомат Калашникова.

Відповідне фото опублікував користувач Alex Dvg на своїй сторінці у Facebook.

Інцидент стався біля ТРЦ Парус.

“Мене важко здивувати, але бомж з автоматом в папері зміг”, – написав автор фото. За його словами, бездомного він побачив приблизно о 13:30.

Варто зазначити, що наразі невідомо, чи був автомат бойовим. Перехожі, судячи з фотографії, ніяк не відреагували на появу “озброєного” бездомного.

Читайте також: У Запоріжжі чоловік поранив свого собаку і випив його кров

Джерело

Related Post

facebook