fbpx
гороскоп
Боргова “яма”, неприємності, та підступ, будуть чатувати за кожним “рогом” вже від сьогодні: цим знакам Зодіаку варто бути вкрай обережними

Боргова “яма”, неприємності, та підступ, будуть чатувати за кожним “рогом” вже від сьогодні: цим знакам Зодіаку варто бути вкрай обережними

Тиждень з 27 червня виявиться непростим для трьох уродженців зодіакального кола – на них чекають фінансові проблеми та розчарування. Одна помилка може дорого коштувати та спровокувати тривалу “чорну смугу”.

За словами астрологів, неприємності загрожують Овнам, Близнюкам та Стрільцям. Їм слід бути дуже обережними, є ризик втратити велику суму грошей.

Овен

Овни цього тижня відчують, що удача остаточно залишила їх, особливо це торкнеться фінансової сфери. У уродженців знаку може зірватися вигідна угода, яка б могла принести багато грошей. Також докучатимуть дрібні неприємності – можливі суперечки та непорозуміння на роботі, через які Овни залишаться без бонусів та премій. Крім того, можуть виникнути несподівані витрати, але з покупками необхідно бути обережними – можна стати жеpтвами обману.

Близнюки

Близнюки можуть зробити помилку, яка спричинить низку неприємностей. У результаті вони залишаться і без грошей, і без бажаної покупки. Уродженцям знаку потрібно бути дуже обережними у фінансових питаннях – прийняття важливих рішень краще відкласти на потім. Підвищений ризик конфліктів на роботі та з родичами. Від інвестицій у цей час краще відмовитись, щоб не втратити велику суму грошей.

Стрілець

Уродженцям цього знаку потрібно бути обережними з витратами – Стрільці можуть залізти в борги, погасити які буде дуже важко. Грошова удача обійде їх стороною через негативний вплив Нептуна в ретро-фазі – є ризик фінансових втрат. Краще не укладати важливі угоди і не робити довгострокових інвестицій, а обмежитися лише поточними покупками. Також уродженцям знаку потрібно бути уважними на дорозі, щоб не потрапити в неприємності.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua