fbpx
гороскоп
“Боргова яма”, та “бурі” в сім’ї: три наступні дні для цих знаків Зодіаку будуть вкрай важкими. Ситуація може дійти навіть до розлучення. Прислухайтеся до Всесвіту, та зробіть правильні висновки!

“Боргова яма”, та “бурі” в сім’ї: три дні для цих знаків Зодіаку будуть вкрай важкими. Ситуація може дійти навіть до розлучення. Прислухайтеся до Всесвіту, та зробіть правильні висновки!

Наступні три дні, ймовірно, будуть дуже напружені для трьох уродженців зодіакального кола. Вони зіткнуться з проблемами, які вирішити буде ой як не легко. Є великий шанс опинитися в “борговій ямі”.

Астрологи визначили, що 20, 21 та 22 липня дуже несприятливі дні для Риб, Близнюків та Дів. У цей час підвищений ризик конфліктів, грошових втрат та потраплянь в халепу.

Риби

Люди з цим знаком Зодіаку дуже чутливі, і для них настане період справжніх випробувань. На Риб чекають конфлікти на роботі та в сім’ї, що позбавить їх усіх сил. Вони почуватимуться виснаженими й можуть втратити інтерес до всього. Суперечки з другою половинкою загрожують розривом стосунків, якщо Риби не навчаться шукати компроміси та вирішувати проблеми. Їм варто проаналізувати свої помилки.

Близнюки

У житті Близнюків відбудеться несподівана подія, яка змінить їхні плани – саме в цей момент і слід очікувати  “чорну смугу”. Халепи буквально йтимуть нога в ногу і призведуть до великих фінансових втрат. На роботі уродженці знаку можуть припуститися помилки, яка не тільки викличе гнів керівництва, а й може коштувати репутації та кар’єри. Якщо Близнюки не впораються зі своїми емоціями, то “бурі” будуть і в сім’ї.

Діва

Меркурій, під крилом якого перебувають Діви, переверне життя з ніг на голову представників цього земного знаку. У Дів можуть виникнути деякі питання у стосунках протягом наступних трьох днів, які загрожують навіть розривом стосунків. “Бурі” з другою половинкою негативно позначаться і на роботі – Діви можуть провалити дуже відповідальний проєкт і залишаться без додаткових фінансових надходжень.

Прислухайтеся до порад зірок! І пам’ятайте, все можна змінити. Ваше життя у ваших руках!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua