fbpx

Брат мій бізнесмен, тому його сім’я ні в чому собі не відмовляє. Олена ніде не працює, лише розважається. Їй нема діла до сімейних цінностей, до смачних страв. Тому в домі в них ніколи не пахне домашньою їжею, найчастіше це фастфуди або напівфабрикати. Та в Андрія недавно виявили недугу, в лікуванні якої, строга дієта, а інакше все може закінчитися плачевно. Знаючи Олену, що вона взагалі не вміє готувати, а час від часу приходить її мама, і приносить зі собою готову їжу, я наважилась на телефонний дзвінок

Ніколи і не могла подумати, що колись піклуватимусь про свого брата, який змалечку завжди дбав про мене.

У батьків нас було тільки двоє, я і мій брат Андрій. Мій брат старший від мене на п’ять років, батьки часто мені розповідали, як я народилась, Андрій дуже сильно радів цьому.

Постійно піклувався і дбав про мене. А коли вже подорослішав, то завжди радував мене приємними смаколиками, які купляв за зекономлені гроші, які йому батьки давали на тиждень на навчання.

Вже й в дорослому віці, коли я вже вийшла заміж і в мене народився синочок, братик став його хрещеним і коли мій син важко занедужав, Андрій допоміг мені тоді сильно фінансово.

Тому я завжди стараюсь бути для нього корисною і в моєму домі він найбажаніший гість.

Сам Андрій має велику сім’ю. У нього дружина і двоє вже дорослих синів. Старшому одинадцять а молодшому дев’ять.

Дружина мого брата Олена, якось з самого початку виявила неприязнь до мене і до моєї сім’ї. А це часто проявлялось у тому, що вона відмовлялась до нас зайвий раз прийти у гості.

Часто ми планували спільні відпочинки, та Олена весь час знаходила поважні причини щоб не бути там, де ми.

Та я часто старалась не подавати і вигляд, що мені це неприємно, адже розуміла що брату і так важко розриватись між сім’єю і родиною.

Брат мій досить престижний бізнесмен, тому його сім’я ні в чому собі не відмовляє. Олена ніде не працює, постійно розважається шопінгами і різними косметичними процедурами.

В неї така ж і компанія самозакоханих жіночок.

Їй ніколи нема діла до сімейних цінностей, до смачних домашніх українських страв. Тому в домі в них ніколи не пахне домашньою їжею, найчастіше це фасфуди або напівфабрикати.

Та в Андрія недавно виявили важку недугу, в лікуванні якої, строга дієта і домашня їжа, а інакше все може закінчитися дуже плачевно.

Знаючи Олену, що вона взагалі не вміє толком готувати, а час від часу приходить її мама, і приносить зі собою готову їжу, тому я наважилась на телефонний дзвінок.

Я запропонувала Олені, що можу прийти і показати їй кілька смачних страв, які я люблю готувати для своїх. А ще я можу два рази в тиждень заїжджати і допомагати з приготуванням.

Та Олена зухвало мені відповіла, що їй цього не потрібно, що вона обійдеться без моїх порад і допомоги.

Не знаю чому Олена нас так незлюбила? Я ж завжди до неї з добром. Весь час стараюсь знайти ті ниточки, щоб підтримувати зв’язок.

В усій цій ситуації, мені шкода лише Андрія, який має дуже добре серце і який важко працює задля добробуту своєї сім’ї.

А з такою халатністю, його дружини він може з часом загриміти у лікарню. Тому зі свого боку я планую готувати їжу домашню для брата і відвозити йому на роботу, адже його здоров’я мені не байдуже.

Та як достукатись до Олени, що так як вона живе, жити не можна?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page