fbpx
життєві історії
Брат мого чоловіка одружився зі справжньою красунею: волосся довге, фігура ідеальна, сама доглянута, одягається в дорогі, стильні речі. І я бачу, якими очима поїдає цю Анжеліку мій чоловік! Спочатку при зустрічах очей не зводив, потім в друзі її додав, всі фото залайкав. Став дуже багато про неї говорити. А я, мабуть, так собі поруч з нею. Двоє дітей, робота, домашні турботи на мені, недосип і втома на обличчі. Часто без настрою від нестачі грошей і часу

Брат мого чоловіка недавно одружився зі справжньою красунею: волосся довге, фігура ідеальна, сама доглянута, одягається в дорогі, стильні речі. Анжеліка непогано себе забезпечує, працює на хорошій роботі. Я з нею ще не близько спілкуюся, тому не можу сказати, яка вона людина, але завжди ввічлива і частіше за все мовчазна.

Брат чоловіка Артем теж багато не розповідає, каже тільки, що познайомилися вони в клубі. І все. Відразу любов, повне співпадіння інтересів і весілля. Ще як господиню її дуже хвалить. Готує смачно, будинок в чистоті утримує. Сам її на руках носить, колечки і браслетики золоті дарує, недавно дорогу машину купив.

Але не це важливо. Я помітила, як почав задивлятися на неї мій чоловік. Бачу, якими очима він поїдає цю Анжеліку! Спочатку при зустрічах очей не зводив, потім в друзі її додав, всі фото залайкав. Став дуже багато про неї говорити. Яка вона красива, скромна і позитивна у всьому. Не соромлячись, називає її ідеалом жінки.

А я, мабуть, так собі поруч з нею. Двоє дітей, робота, домашні турботи на мені, недосип і втома на обличчі.

Вже не така худа, адже народила двох діток. Часто без настрою від нестачі грошей і часу.

Розумію, що такій шикарній дівчині мій чоловік і даром не потрібний, але його оди їй вже починають дратувати. Після мого наполегливого прохання перестати так часто говорити про неї, чоловік начебто мене почув, але годинами пропадає на її сторінці. Сама бачила мигцем. А ще дізналася, що він пише їй анонімні компліменти з лівих сторінок і надсилає цілком реальні букети квітів. Його брат Артем каже, що не знає, хто це, і сміється. Він повністю впевнений у своїй дружині і не ревнує її.

А я шалено дратуюся. До стінки не можу його притиснути, знаю, що буде все заперечувати. Але до чого це призведе все?

Виходить, чоловік мене розлюбив і зовсім не цінує. У нас давно немає такої закоханості, як колись, але і чужими людьми нас не назвати. Я намагаюся берегти нашу сім’ю, планувати вихідні, спільний час. Але бачу, що чоловікові це не потрібно. Йому ніби все одно. Невже, розлучення не за горами?.. Яке на нас чекає майбутнє? А як же діти? Та йому братова Анжеліка зовсім розум затьмарила…

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page