fbpx

Брат з’їхався для спільного проживання зі своєю дівчиною Оленкою. Вона дуже привітна і мила дівчина, доки не зайдеш до неї на кухню. Запитую, є що поїсти, а вона відповідає, що нічого немає. Я пішла до холодильника: і справді там було майже порожньо. Стояв лише соєвий соус, один лимон та пів тюбика засохлої гірчиці. – Хочеш поїсти? Купи!

Брат з’їхався для спільного проживання зі своєю дівчиною Оленкою. Вона дуже привітна і мила дівчина, доки не зайдеш до неї на кухню. Тому що на кухні у неї завжди хоч шаром прокати.

Запитую, є що поїсти, а вона відповідає, що нічого немає. Я пішла до холодильника: і справді там було майже порожньо.

Стояв лише соєвий соус, один лимон та пів тюбика засохлої гірчиці. Запитала, хіба брат не вечерятиме, коли прийде.

Вона знизала плечима і поставила чайник. Ми з нею попили просто по чашці чаю без нічого. Я так не звикла.

Для мене чаювання – це обов’язково бутерброд, солодощі, ну чи, на крайній випадок, сухарі. А якщо вдома немає хліба, то ніби нічого немає.

Увечері прийшов брат. Він приніс із собою курку, запечену в грилі, з місцевого супермаркету, і ми повечеряли. Я спитала у брата потім про це.

Денис сказав, що вона так веде їхній бюджет. Продукти він купує. Бажаєш вечеряти – треба купити продукти.

Тобто Оленка може і не їсти, але продуктів не купить? Він відповів, що вона тоді поп’є просто чай чи каву, дочекається його, а він уже замовить доставку чи принесе готову їжу.

– За що ж тоді відповідає вона? – запитала я. Вона миє посуд, прибирає у хаті. Іноді готує, якщо є продукти.

З одного боку, я її розумію, тягати продукти додому нелегка справа. Розумію у тому, що пакети важкі. Але взагалі сидіти без нічого – теж не діло.

Можна спланувати похід у супермаркет разом із хлопцем. Наприклад, закупитись на тиждень. Потрібно скласти перелік товарів.

Заздалегідь обміркувати який буде раціон харчування, продумати меню. Або ж у неї в батьківському домі не було так прийнято і кожен дбав про свою їжу сам? Дивно.

У нас вдома за сніданки, обіди та вечері відповідаю я. Щодня, з ранку обмірковую, що буде на обід та вечерю, і якщо чогось не вистачає – йду і докупляю.

А так у нас вдома завжди є базові продукти, такі як борошно, олія, картопля, цибуля, макарони тощо. Для мене їхній метод був дикістю. Чудна родина буде у брата, якщо він з цією Оленкою залишиться і одружиться.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page