fbpx
Breaking News
Ви, напевно, не раз стикалися з ситуацією, коли просто світитеся від щастя, хочете поділитися цим почуттям з усім світом, а у відповідь – лише косі погляди й несхвалення. Чому ваш внутрішній світ так дратує людей, що живуть у темряві?
Це не звичайні голубці, а КАПУСТЯНІ ЗАВИВАНЦІ. В них зовсім інша начинка і вони набагато смачніші від традиційних голубців. Такі готує бабуся мого чоловіка – ви не повірите, яка то смакота! І я вже теж, на щастя, навчилася їх готувати.
Прочитайте цю притчу! Вона навчить вас, як не втрачати надію!
Сподіваюся, мені більше ніколи не доведеться виходити заміж!
Пам’ятаю з дитинства: куди б не вдягалася біля порогу, куди б не збиралася, а мама стоїть, осіняє мене хресним знаменням і промовляє пошепки цю Молитву-оберег. Вона знала її ще від своєї мами, знаю тепер і я, і благословляю нею в дорогу вже своїх діток. І ВІРЮ: материнська молитва – дуже сильний захист!
Шоу-бізнес
Британська поп-зірка одягла вишиванку у новому кліпі (ВІДЕО)

Британська співачка Софі Елліс Бекстор презентувала новий відеокліп на пісню Come With Us, у якому приміряла яскраву жовту вишиванку, передає Новое время.

У ролику виконавиця постала у яскравому літньому образі, натхненному мексиканською культурою, з насиченим макіяжем та оригінальними аксесуарами – намистом в етнічному стилі і вінком з екзотичними квітами.Нагадаємо, раніше зіркова співачка Бейонсе одягла сукню українського дизайнера.

Читайте також:БЕЙОНСЕ РОЗГУЛЮЄ В СУКНІ ВІД УКРАЇНСЬКОГО ДИЗАЙНЕРА (ФОТО)

 

Джерело.

Related Post

facebook