fbpx
гороскоп
Буде найважчий час для нашої Батьківщини: Астроекспертка спрогнозувала долю України, в тому й числі і такий бажаний перелом у війні

Буде найважчий час для нашої Батьківщини: Астроекспертка спрогнозувала долю України, в тому й числі і такий бажаний перелом у війні

Що ж українцям очікувати найближчим часом.

Серпень буде не простим для України часом, окупанти будуть все для цього робити…

Про це повідомила астрологиня Ксенія Базиленко.

“Серпень – це переломний період у війні, коли всім нам потрібно буде зібрати всю свою волю в кулак і героїчно пройти цей дуже нелегкий час для України. Особливо сильний астрологічний показник, що призведе до цієї ситуації, – поєднання Марсу, Урану і північного вузла. Це рідкісне з’єднання. Воно діє так само, як і затемнення.

Марс – це дії та вчинки, північний вузол – це мета нашого розвитку, Уран – планета великих раптових змін, адже він реформатор. Дане поєднання несе у собі як великі можливості, так і великі руйнування для всього світу, особливо у політичному та економічному напрямах. Ці складні зміни необхідні нам для еволюції та подальшого розвитку”, – каже астрологиня.

За її підрахунками, протягом цілого серпня майже не буде можливості домовитися, адже можливі прояви впертості та категоричності з боку світових лідерів. Всередині багатьох країн будуть запроваджені обмеження як прав і свобод, так і економічних можливостей. Особливо гостро відчується світова інфляція та зростання цін.

“Для України серпень несе серйозне загострення бойових дій з боку “сусідів”, може збільшуватися кількість ракетних ударів, особливо у першій половині місяця.

Кожному з нас потрібно вибрати правильну стратегію поведінки. Наші імпульсивність, спалахи гніву, агресія зараз будуть дуже небезпечними і можуть призвести до тяжких особистих наслідків”, – зазначила вона.

Кожен українець повинен стояти на своєму фронті. Тільки разом до перемоги!

Слава Україні! Слава ЗСУ! Слава Богу!

Фото – скріншот