fbpx

Буде важкий жовтень, і нічого з цим не вдієш: звісно, прогноз не для всіх знаків Зодіаку. На “темну доріжку” стали лише три представники зодіакального кола! Вам буде над чим попрацювати, щоб викарабкатися!

Буде важкий жовтень, і нічого з цим не вдієш: звісно, цей прогноз не для всіх знаків Зодіаку. На “темну доріжку” стали лише три представники зодіакального кола! Вам буде над чим попрацювати, щоб викарабкатися!

Проблеми будуть чатувати скрізь. де ступить ваша нога. Так вже склалися Зорі! Але всесвіт впевнений, ви впораєтеся і станете ще сильнішими.

Цими “обраними”, що ступили на “чорну смугу” в жовтні, стали: Овни, Риби та Скорпіони!

Читайте передбачення Всесвіту та робіть висновки, щоб прожити місяць жовтень якомога краще.

Овен

В жовтні Овни будуть перебувати у доволі дивному стані. Це буде дуже схоже на депресію. Ви будете злитись на все і на всіх. Сил працювати над чимось новим вам бракуватиме.

Астроексперти рекомендують не починати по можливості нічого нового. Краще приділіть час рідним.

Вже у листопаді на вас чекає сюрприз, який змінить ваш настрій!

Риба

Бурі в сім’ї в жовтні вам гарантовані. Рідні не будуть розділяти вашу думку, і на тому ґрунті все й починатиметься.

Ваш впертий характер не дозволить вам прислухатися до їхньої думки, тож ви добряче попечетеся на своїх помилках. Але, як то кажуть, ви таким чином вчитеся!

Скорпіон

Скорпіонам жовтень готує чорну смугу” на роботі та в любовних справах. Гаманець різко опустіє, тож вам доведеться думати про додатковий заробіток. Ваша мотивація буде часто падати, а активність – знижуватися. З партерами у вас також виникнуть розбіжності, подолати які буде, ох як важко.

Бережіть себе та своїх рідних і нехай все у вас буде добре!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page