fbpx
гороскоп
Будьте пильні! Під вас “копають яму!”: Ліниві Близнюки, роздратовані Стрільці і серйозні Риби! Як бачимо, щоденний гороскоп на вівторок, 25 жовтня 2022 року, в день затемнення сонця, ласкавий не до всіх знаків Зодіаку!

Будьте пильні! Під вас “копають яму!”: Ліниві Близнюки, роздратовані Стрільці і серйозні Риби! Як бачимо, щоденний гороскоп на вівторок, 25 жовтня 2022 року, в день затемнення сонця, ласкавий не до всіх знаків Зодіаку!

Декому зі знаків Зодіаку доведеться добре попрацювати, щоб закінчити день на позитивній ноті.

Овен

Овен з самого ранку буде сповнений енергії. У нього все буде добре, поки він не прийде з роботи. В особистому житті можуть з’явитися темні хмари. Овну слід бути обережним, яким тоном він розмовляє зі своїми близькими.

Телець

Тельцям сьогодні варто бути дуже обережними. На роботі хтось спробує копати під нього ями. Якщо він буде пильним, то переживе день і прийде додому, а там… багато сюрпризів. Хтось захоче зробити йому приємне.

Близнюки

У Близнюків деякий час не буде енергії. Вівторок теж не буде одним з найуспішніших днів. Щоб вижити, Близнюкам слід бути обережними. Інакше вони можуть потрапити в пастку, яку хтось для них влаштував.

Рак

Рак відчує, що в його життя увійшла рутина. Йому набридне те, що кожен день виглядає однаково. Хоча він скоріше домосід, цього разу він відчує, що йому потрібні пригоди. Тому він вибере спонтанність, що піде йому на користь.

Лев

У Лева досить неприємна атмосфера на роботі. Хтось щосили намагається довести, що він неправий. Його це дуже засмучує, а, як відомо, Лева краще не дратувати. Сьогодні у нього вистачить сміливості відплатити за всі неприємності.

Діва

Сьогодні Діва повинна бути готова до виконання нових завдань. Останнім часом вона занадто близько до серця прийняла інтуїцію і може зробити ставку на спонтанність, що погано закінчиться. Сьогодні краще, щоб все було в порядку – це не вдалий час для експериментів.

Терези

Сьогодні Терези відчуватимуть сильний вплив. Хтось із її оточення вирішує розкритикувати її поведінку та ставлення до світу. І поки Терези будуть показувати, що її думка її не хвилює, насправді вона буде відчувати поколювання і плакати по кутах.

Скорпіон

Скорпіон з самого ранку буде сповнений енергії. Однак він повинен бути обережним, щоб не надто прискорюватися. Сьогодні зорі не сприймають його спонтанний характер. Краще трохи сповільнитися і ретельно підходити до кожного завдання.

Стрілець

Стрільці сьогодні відчують роздратування. В результаті у нього може не вистачати терпіння з оточуючими людьми. Він буде кричати і “метатися”, що може закінчитися не дуже добре. Для спокою краще свою гордість покласти в кишеню.

Козоріг

Козоріг сьогодні не повірить у власні сили. Тому цей день не буде для нього вдалим, поки хтось його не похвалить. Компліменти різко покращать його настрій.

Водолій

Водолії сьогодні покажуть себе з найкращого боку. Він буде надзвичайно творчим і сумлінним у роботі. Вдома гірше. Йому доведеться зіткнутися з тим, хто останнім часом сильно постраждав. Говорити про свої почуття йому буде нелегко.

Риби

Рибам сьогодні буде не до жартів. Коли хтось сміється над ними, вони демонструють відсутність дистанції. Вони без вагань скажуть цій людині те, що думають, і не будуть скорочувати слова про те, чим вони здивують своє оточення. Іноді, однак, варто бути наполегливим, тому що зрештою це може окупитися.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page