fbpx
гороскоп
Будуть важкі дні! Тримайтеся: астроексперти назвали три знаки Зодіаку, на яких у другій половині вересня, чекає, якщо не біда, то невеличка халепа так точно!

Будуть важкі дні! Тримайтеся: астроексперти назвали три знаки Зодіаку, на яких у другій половині вересня, чекає, якщо не біда, то невеличка халепа так точно!

Астролог впевнений, що халепа може чатувати на вас в будь-який день місяця, тому потрібно бути напоготові завжди.

Відомий астролог Аліна Артуровна виділила три знака Зодіаку, на представників яких у другій половині вересня чекає біда. До чого потрібно готуватися, щоб не застала халепа зненацька.

Скорпіон

Берегти себе варто у всіх місцях, де ви знаходитесь. В першу чергу можуть бути небезпеки на дорозі – як в ролі водія автівки, так і в ролі пасажира або пішохода. Постарайтеся відмовитися від вживання “дорослих напоїв” і не відвідувати сумнівні місця з сумнівними людьми.

Діва

Дівам також потрібно звернути увагу на своє здоров’я. Пийте менше кави. Якщо маєте шкідливу звичку у вигляді куріння, як раз зараз відмінно б задуматися про те, як від неї позбутися.

Менше часу проводите в замкнутому приміщенні. Осінь не час засиджуватися в домі. І спробуйте до кінця місяця не захоплюватися “дорослими напоями”. Якщо є проблеми зі здоров’ям, йдіть до спеціаліста, але не займайтеся самолікуванням.

Риби

І ще один знак, у якого будуть проблеми зі здоров’ям. В першу чергу переглянете свій раціон і введіть в нього якомога більше корисних продуктів. Може підвести шлунково-кишковий тракт. Також Скорпіонам радять відмовитися від далеких поїздок. Навіть якщо на перший погляд вони дуже привабливі і безпечні.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua