fbpx

Будинок в Україні сестра хоче забрати собі, щоб я написала відмову, адже це вона була біля мами останні роки, турбувалася про нашу молодшу сестру. А я з Голландії лише грошима весь час допомагала. Зараз молодша зі мною, а Таня приїхала і качає правила, вказує. як жити, рахує мої гроші. Вчора ми замовили поїсти з ресторану, і за їжу молодшої сестри, сказала Тетяна, ми будемо платити навпіл. Кілька днів тому вона почала рахувати гроші і питати з мене кожну копійку

Будинок в Україні сестра хоче забрати собі, щоб я написала відмову, адже це вона була біля мами останні роки, турбувалася про нашу молодшу сестру. А я з Голландії лише грошима весь час допомагала. Зараз молодша зі мною, а Таня приїхала і качає правила, вказує. як жити, рахує мої гроші.

Розповім нашу історію і попрошу у вас поради, бо не знаю, як вести себе.

Наша мама полинула на небеса близько двох років тому, і нас залишилося три сестри. Мені 23  роки, і вже кілька років я мешкаю в Амстердамі, купила собі тут однокімнатну квартиру.

Старшій сестрі Тані 24 роки, а молодшій Юлі тільки 10. Я зі старшою сестрою була завжди в хороших і дружніх стосунках. Я допомагала весь час  їм грошима, поки хворіла мама, щомісяця відправляла по 200 євро. Наш батько, який з мамою кілька років розлучений, не захотів брати відповідальність за молодшу сестру, тому я взяла Юлю до себе.

Таня ж поки що зачинила будинок в нашому райцентрі і теж подалася закордон, світ побачити, попрацювати в Італії. Її спосіб життя -це рух і подорожі, а я зупинилася, живу й працюю в Голландії. Тому молодша сестра зі мною, це стабільніше, плюс у неї зараз навчання.

Два тижні тому до нас прилетіла Таня і почала встановлювати правила у моїй оселі. Мовляв, тут не шуміть, там закривайте, це не використовуєте і тому подібне. Я проковтнула це, ну людина така вона, перфекціоністка, та й я не люблю суперечки і сімейні конфлікти, тому мені простіше погодитись і відступити.

Але кілька днів тому вона почала рахувати гроші і питати з мене кожну копійку.

Вчора ми, на приклад, замовили поїсти з ресторану, і за їжу молодшої сестри, сказала Тетяна, ми будемо платити навпіл. І таких моментів було вже кілька.

Я здивувалася насправді, бо до цього моя молодша сестра жила зі мною і всі її забаганки, одяг, продукти оплачувала я самостійно, без допомоги старшої сестри.

А тут оце Таня приїжджає, живе у моїй квартирі, їсть мої продукти та встановлює свої правила, ще й гроші бере з мене! Мені здається, що у мене голова кругом, чи я не права?

Тим паче, вона ще й хоче, аби я на будинок в Україні не претендувала. І що робити? Я геть не знаю, як поводитися. Допоможіть будь ласка порадою!

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page