fbpx
життєві історії
Було складно усвідомлювати, що моє життя, толком не розпочавшись, закінчилося в один, цей злощасний день. Образи, злість і сльози переповнювали все моє нутро. Я зрозуміла, що ось в цей момент тільки диво зможе врятувати мене. Не пам’ятаю, звідки з’явилася ця думка, але я зрозуміла – у мене буде малюк, щоб мені це не коштувало

Матеріал відредагований журналістами сайту ibilingua.com

Я так довго мріяла про вагітність, і коли вона наступила, просто світилася від щастя. Та день народження кардинально змінив моє життя. Я втратила малюка і позбулася шансу народити іншого. В цей день моє життя ніби стало на паузу, я не жила, а просто існувала.

Чоловік в ці важкі для мене дні був в іншій країні і дізнавшись про те, що трапилося, він так і не приїхав, а я не хотіла бути тягарем для нього. У підсумку сама подала на розлучення, знаючи, що він просто мене буде жаліти.

Було складно усвідомлювати, що моє життя, толком не розпочавшись, закінчилося в один, цей злощасний день. Образи, злість і сльози переповнювали все моє нутро. Я зрозуміла, що ось в цей момент тільки диво зможе врятувати мене. Не пам’ятаю, звідки з’явилася ця думка, але я зрозуміла – у мене буде малюк, щоб мені це не коштувало.

Читайте також:– Я ТО ТУТ ДО ЧОГО? САМА НАГУЛЯЛА, САМА І ВИХОВУЙ. Я Ж НЕ ВИННА, ЩО У ДІВЧИНКИ НЕМАЄ НІ ТАТА, НІ ІНШИХ БАБУСЬ З ДІДУСЕМ. БАТЬКИ НЕВІСТКИ ТЕЖ НЕ ХОЧУТЬ ПРИЙМАТИ ЦЮ ДІВЧИНКУ. ВОНИ СВОГО ЧАСУ ПОПЕРЕДЖАЛИ, ЩО ДИТИНИ, НАРОДЖЕНОЇ ПОЗА ШЛЮБОМ НЕ ПРИЙМУТЬ

І ось проходить рівно місяць і мені пропонують усиновити дитинку, від якої щойно відмовились батьки. Ось воно моє щастя. Тепер живу лише нею. Вона моє все, моє життя! Коли мені сумно і я іноді плачу, вона обіймає мене і цілує. Це відчуття не передати словами. Все-таки чудеса існують. Треба лише сильно вірити і просити Бога.

Вона мій ангел, який повернув мене до життя. Я знаю, що у мене немає шансів, але все-таки в глибині душі чекаю, що колись чоловік поврнеться до мене, образи пішли, а кохання залишилося.

Миру та добра усім!

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

Якщо бажаєте читати більше цікавих матеріалів – підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням ibilingua.com