fbpx
гороскоп
Буває, щастить і аж так! Астрологи запевнили, що з понеділка 14 листопада-2022 три знаки Зодіаку стануть відчутно і ну дуже суттєво багатшими. Готуйте великі гаманці і глибокі кишені! Ось хто вже зовсім скоро купатиметься в грошах. Повернуть борги з дивідендами, знайдуться спонсори, отримає спадок

Астрологи запевнили, що з понеділка 14 листопада-2022 три знаки Зодіаку стануть дуже суттєво багатшими. Готуйте великі гаманці і глибокі кишені – українським астрологам можна вірити!

Ось хто вже зовсім скоро купатиметься в грошах, як у молочних річках, і кататиметься, як сир у маслі. 

Одним до кінця цього року доведеться на славу попрацювати, як, наприклад, Тельцю чи Леву. Інші – Овен чи Терези – зможуть розрахувати свій баланс і за рахунок цього непогано заощадити. А комусь вдасться просто казково розбагатіти. Хто ж ці багаті щасливчики із зодіакального кола?

Водолій

Зовсім скоро, вже з понеділка, ви зумієте добре зміцнити матеріальні тили не тільки завдяки власним зусиллям, а й удачі, Всесвіт на вашому боці. Заради легких грошей, прибутку або виграшу ви навіть готові ризикувати і не помилитеся.

Але все ж таки не заграйтеся, адже Фортуна буває мінлива! Обережний підход до всього – запорука фінансового успіху Водоліїв.

Рак

У Раків все нарешті складається благополучно у фінансовій сфері. Багато в чому вам просто щастить. Все, що ви заслужили, отримаєте сповна.

До того ж, вам повернуть борги з дивідендами. У когось знайдуться спонсори. А хтось отримає спадок. Та й ваші попередні капіталовкладення непогано компенсуються.

Але складності з роботою трохи прикриють основне джерело доходів, будьте до цього готові.

Козеріг

Козероги наступного тижня опиняться серед улюбленців Фортуни. Для збагачення вам буде корисна та робота, де ви зможете реалізувати себе на всі сто, викластися і фізично, і інтелектуально. Вам це буде в кайф.

Вас можна назвати щасливою людиною, тому що ваша улюблена справа збігається з можливістю заробити. Відточуйте професійну майстерність, вкладайте максимум енергії у свою працю – і ви станете багатими у всіх сенсах!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.