fbpx
гороскоп
Чарівний час чекає на ці знаки Зодіаку: молодий місяць 24 листопада може стати ковтком свіжого повітря для чотирьох представників зодіакального кола! Щасливчики, що ще скажеш!

Чарівний час чекає на ці знаки Зодіаку: молодий місяць 24 листопада може стати ковтком свіжого повітря для чотирьох представників зодіакального кола! Щасливчики, що ще скажеш!

24 листопада відкриває чарівний час, щоб відкрити своє серце, розширити свої знання та зосередитися на своєму духовному благополуччі. Якщо ви один із тих, хто глибоко відчув період затемнень у жовтні та листопаді, молодий місяць 24 листопада може стати ковтком свіжого повітря, особливо коли 23 листопада Місяць переходить у знак Стрільця, заохочуючи вас…

Близнюки

Ви в хорошій компанії, дорогі Близнюки? Оскільки цей молодий місяць освітлює ваш сектор відносин, ви можете зробити важливі відкриття щодо ваших стосунків або встановити нові межі зі своїм супутником життя. З іншого боку, новий любовний інтерес може привести вас до дуже приємних спонтанних стосунків.

Завдяки поточному ретроградному руху Марса у вашому знаку ви можете скористатися здоровою порцією удачі, і цей молодик принесе вам саме це! Ідеальними в цей період можуть стати зустрічі з коханими.

У секторі стосунків все буде прогресувати, як згадувалося вище, і це бажана зміна порівняно з недавніми невдачами, які змусили вас відступити.

Ви станете більш впевненими в собі і зможете використовувати вогняну енергію Стрільця для поліпшення ваших стосунків.

Цей молодик проходить у вашому “братському знаку”, знаку Стрільця, і це також буде чудовою можливістю визнати свої почуття, а також свої образи, випустити їх і позбутися емоційного надлишку.

Постарайтеся відпустити гнів і образу, щоб максимально використати молодий місяць, який допоможе вам почуватися краще та впевненіше.

Діва

Цей молодик спонукає вас бути більш присутніми у своєму домашньому житті. Протягом усього сезону Скорпіонів думки були про перевантаження, тож зараз настав час активізуватись і взяти на себе відповідальність, але переконайтеся, що ви робите крок за кроком.

Ваш аналітичний знак астрологічно не підходить для того, щоб позбутися емоційного тягаря, але цей молодик дає вам шанс заспокоїтися і зануритися у блаженство. Ймовірно, ви відчуєте більше гармонії вдома та з близькими людьми.

Ви можете відчути, що нарешті можете дихнути і побачити речі новими очима. Живіть спокійніше і дайте собі час насолодитися собою.

Стрілець

Ви сяєте і ви зірка моменту, любий Стрілець, тож зарядіться енергією цієї пори року! Але пам’ятайте, що всі ваші слова та дії мають велику вагу, тому, висловлюючись, переконайтеся, що оточуючі сприймуть це відповідним чином.

Входячи в знак Стрільця, цей прекрасний молодий місяць може передбачати багатообіцяючу трансформацію або зміни. Зараз усі погляди прикуті до вас, тож вам потрібно насолоджуватися життям у повній мірі, а інші приєднаються до вас згодом.

Удача теж на вашому боці, любі Стрільці, як завжди. Цей молодий місяць у вашому знаку народження також спонукає вас більше ризикувати та досліджувати цікаві місця (як у прямому, так і в переносному значенні). Сонце, Місяць і Венера будуть у вашому знаку, а ваш щасливий, оптимістичний правитель Юпітер завершить ретроградний рух і продовжить свій прямий транзит у Рибах. Все, від любові до спілкування і можливостей роботи, буде здаватися більш доступним, тому скористайтеся будь-якими можливостями, які привернули вашу увагу останнім часом.

Риби

Молодик 24 листопада обов’язково принесе важливі відкриття. Цей молодий місяць заохочує вас проявити ініціативу у кар’єрі та розширити своє професійне та соціальне коло.

Запитайте себе, як ви хочете, щоб вас сприймали, і скористайтеся силою молодика Юпітера, щоб вдосконалити свій публічний образ.

Юпітер, найважливіша планета цього молодика, завжди спокійний у Рибах, що дає всім Рибам привід насолоджуватися красою життя. Однак ви повинні бути обережні, щоб не втратити надто самовладання та свою уяву, не перевищувати певних меж.

Незважаючи на це, ваше професійне життя може здаватися особливо приємним у цей молодик, ваша робота принесе вам більше задоволення, і ви будете почувати себе неймовірно добре.

Молодий місяць може змусити вас почуватися трохи вразливішими, але не панікуйте. Зараз буде чудовий час, щоб зосередитися на сферах, які допоможуть вам сяяти, особливо з щасливим Юпітером, який обертається навколо вашого знака.

Молодий місяць у Стрільці запалює творчу іскру у вашому серці щодо минулого проєкту або навіть старого романтичного полум’я. Це може здатися трохи божевільною або несподіваною ситуацією, але ви можете подякувати Юпітеру, який зараз готовий творити чудеса для народжених у Рибах.

Фото ілюстративне