fbpx
життєві історії
Час минав, але у взаєминах хлопчика і мачухи нічого не змінилося. Він, як і раніше, намагався всім своїм виглядом показати, що жінка йому ніким не доводиться. Мачуха ж терпляче чекала, поки її добре ставлення розтопить сeрце маленького хлопчика

Коли мені дали класне керівництво в п’ятому класі, я відразу ж почала відвідувати сім’ї своїх нових учнів. Це необхідно робити, щоб краще пізнати ті умови, в яких живуть діти. За матеріалами

Ще такі відвідування допомагають зрозуміти клімат в родині, стиль виховання.

У родині одного хлопчика спостерігалася така картина. Два роки тому пoмеpла від хвoрoби мама. Тато рік виховував сина один, а потім одружився.

Жінка була досить добра по відношенню до хлопчика, а ось він навпаки. Це було видно по тому, як він розмовляє зі своєю мачухою.

Разом з батьками ми вирішили згладжувати гострі кути. Жінка сказала, що і далі буде терпляче чекати, поки ставлення дитини до неї не зміниться в кращу сторону.

Я ж пообіцяла регулярно розмовляти з учнем в школі про взаємини в його родині. Також спільно з батьком вирішили звернутися до шкільного псuхoлога.

Читайте також:МОЛИТВА ДВОХ ЗАКОХАНИХ: ГОСПОДИ, ДЯКУЄМО ТОБІ ЗА ТЕ, ЩО ТИ ПОДАРУВАВ НАМ ЛЮБОВ

Час минав, але у взаєминах сина і його мачухи мало що змінилося. Хлопчик, як і раніше намагався всім своїм виглядом показати, що жінка йому ніким не доводиться.

Мачуха ж терпляче чекала, поки її добре ставлення розтопить сeрце маленького хлопчика.

Наші бесіди і заняття з пcихoлогом також не давали належного результату.

І ось якось восени мій учень сам підійшов до мене і показав шоколадку. Виявляється, він купив її для своєї мачухи. Вона три дні тому пoхoвала свою матір.

Хлопчик хотів порадувати жінку, яка завжди була добра до нього. Знаючи, що вона дуже любить шоколад, хлопчик хотів трохи порадувати її.

В кінці він мені сказав: «А знаєте, я вирішив, нехай у нас з нею буде один тато на двох».

Фото ілюстративе, з відкритих джерел