fbpx
життєві історії
Час минав, і скромний, мовчазний Владислав таки зізнався дівчині у своїх почуттях, які виявилися взаємними. Молоді люди були закохані, щасливі і навіть не думали розлучатися, доки Надія не зібралася до столиці. Про спільне життя героям було думати поки що рано, тому вони вирішили розлучитися. Після переїзду життя дівчини змінилося. Ритм великого міста захопив Надію, зявилися нові знайомі, познайомилася вона і з хлопцем

Історія Надії і Владислава почалася понад двадцять років тому. Юні школярі тоді зовсім не думали про стосунки.

Настала весна, засяяло тепле сонце, і Надя з подругою вирішили піти погуляти. Того дня вони познайомились із трьома хлопцями. Віталій, найдоросліший, сміливий і зухвалий, одразу почав залицятися до Наді доглядати головну героїню, хоча тоді про хлопців серйозно вона навіть не думала. Сашко захопився її подругою, а скромний і не дуже товариський Влалислав залишився сам. Надя нікому не сказала, що вже тоді їй сподобався саме Влад.

Час минав, і скромний, мовчазний Владислав таки зізнався дівчині у своїх почуттях, які виявилися взаємними. Молоді люди були закохані, щасливі і навіть не думали розлучатися, доки Надія не зібралася до столиці. Про спільне життя героям було думати поки що рано, тому вони вирішили розлучитися.

Після переїзду життя дівчини змінилося. Ритм великого міста захопив Надію, зявилися нові знайомі, виходити у світ, познайомилася вона і з хлопцем.

Молоді люди довгий час були разом, і їй здавалося, що ось воно – справжнє, доросле кохання. Але підсвідомо дівчина щоразу порівнювала свого парубка з Владом, вона ніколи й не забувала про нього.

Спільні друзі розповідали, що у Влада в особистому житті не клеїлося, що говорив він завжди про Надю, хоча та продовжувала вважати, що юнацька закоханість у минулому, що це лише ілюзія.

Минуло ще кілька років, і Надія народила доньку. Але хоч би як вона намагалася зберегти стосунки, бути з батьком дитини разом вони вже не могли. І тоді доля постукала до її дверей, а точніше, зателефонувала.

Сидячи на валізах, чекаючи на повернення на малу батьківщину, Надя почула телефонний дзвінок – це був Влад. Він знайшов її номер у спільних знайомих. Вони проговорили весь вечір, як у минулі часи, коли все тільки починалося, і їм одразу стало зрозуміло – їхня доля бути разом.

закохані одружилися через кілька місяців, через два роки народили спільну дитину. Перша дочка Надії ставиться до Владислава як до старшого друга.

…Буває, що половинки знають одне одного все життя, але чомусь здається, що це тільки дружба, але одного чудового дня розумієш, він – єдиний.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!