fbpx

Часу обмаль. Вчора був вихідний, і я його майже весь провела у колишньої свекрухи. Приїхала рано, доки її дочка з чоловіком не поїхали на роботу. Ключів своїх у мене немає. Люся показала, що приготовлено ​​для мами. Після сніданку гралися у м’яч

Часу обмаль. Вчора був вихідний, і я його майже весь провела у колишньої свекрухи. Приїхала рано, доки її дочка з чоловіком не поїхали на роботу. Ключів у мене немає.

З колишньою зовицею ми подругами ніколи не були, куди мені до її двох вищих освіт, але й не ворогували. Люся показала, що приготовлено ​​для мами, там за рекомендацією лікаря спеціальне харчування, показала графік прийому необхідного. Ще сьогодні мала прийти масажистка.

Напевно, Господь був до мене дуже милосердний тим, що не довелося бачити батьків у такому майже безпорадному стані. Це, а як сказати б, усвідомлення, що не можна показувати жалості та співчуття.

Не повірите, але за сніданком немов годувала дитину, а не дорослу жінку. “Не хочу” або “Не буду”. Як маленька.

Після сніданку гралися у м’яч. Просто сиділи недалеко одна від одної на дивані і перекидали один одному невеликий м’який м’ячик.

Співали звуки. Схоже на розспівування у хорі. Я також співала. Голос у мене ще той, а слуху ніякого. Колишня свекруха сміялася з мене, а я сміялася у відповідь.

Час до полудня минув непомітно. Прийшла масажистка. Я тоді пішла з кімнати, помила посуд.

Відпочинок. Просто розповідала їй про наше з донькою життя-буття, які успіхи у доньки на новому місці навчання. Бачу, що вона хоче щось запитати, а соромиться через промову. Щось вона каже, хоч і насилу, а іноді не може нічого вимовити.

Обід пройшов так само, як і сніданок, хіба що апетит у неї був кращим. Або їжа більше подобалася.

Після обіду – тиха година. А там і племінниця, яка мені не племінниця, повернулася зі школи. Вона вже доросла, обід сама собі нагріла. Я поки що читала книгу. У мене дочка закінчує уроки пізніше, а ще додаткові заняття. Хотіла її дочекатися, щоби разом поїхати додому. Та й почекати, поки бабуся поспить. Відпочинок дуже важливий.

Нарешті, цей день позаду. Вдома вечеряємо із донькою, потім вона за уроки, а я за домашні справи. Все не залишає думка, наскільки важливо, щоб з рідними та близькими людьми були добрі стосунки. І головне, щоб усі були здорові. Бережіть себе і одне одного, всім добра й миру.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page