fbpx
життєві історії
Через 10 років шлюбу Ігор вже всерйоз хотів дитину. Точніше хотів двох. Він завжди мріяв про велику родину. Він прямим текстом говорив Каті що хоче дітей, вона була категорично проти

Сім’я Ігоря і Каті жила досить дружно. Одружилися вони досить рано, їм обом було близько 20 років. Зустрічалися вони на той час уже чотири роки, тому ніхто не здивувався шлюбу в такому юному віці. За матеріалами

Дітей вони не хотіли, і жили, що називається, для себе. Намагалися багато подорожувати, відбутися в цьому житті. Влаштуватися на хорошу роботу, заробити грошей, а вже потім можна і дітей.

Але через 10 років шлюбу Ігор вже всерйоз хотів дитину. Точніше хотів двох. Він завжди мріяв про велику родину. Він прямим текстом говорив Каті що хоче дітей, вона була категорично проти.

Казала що ще не готова, що вона ще не влаштувала свою роботу та й взагалі не хоче дітей. Принаймні поки що.

З цього приводу у них часто виникали конфлікти і свaрки. Катя нічого не хотіла чути про дітей. У підсумку вона сама вигнала чоловіка, сказавши, що не хоче бути матір’ю.

Ігор важко переніс розрив. Але через кілька місяців він прийшов в себе і повернувся до нормального життя. Незабаром він познайомився з дівчиною, Оленою, вони почали зустрічатися і закрутилося – закрутилося. Ігор знову став щасливий.

Катя не змогла пережити розставання зі своїм колишнім чоловіком. У неї так і не вийшло знайти людину, яка б її любила, напевно тому, що вона хотіла знайти в новій людині Ігоря. Але це неможливо.

Тоді вона вирішила повернутися до нього. Її не зупинило навіть наявність у колишнього нових відносин. Катя намагалася поговорити і з Ігорем, і з його новою дівчиною.

Читайте також:ЖИЛА В СЕЛІ БEЗДIТНА ПАРА, МОЖЕ ТАК І ПРОЖИЛИ Б БЕЗ ДІТЕЙ, АЛЕ ПOМEРЛА У НИХ РОДИЧКА, БEЗПYТНА МОЛОДИЧКА, ЯКА ПРИМУДРИЛАСЯ НАPOДИТИ 6 ДІТЕЙ ВІД РІЗНИХ ЧОЛОВІКІВ, АЛЕ НІХТО З НИХ ПІСЛЯ ЇЇ CМEPТІ ПРО ДІТЕЙ І НЕ ЗГАДАВ. ДОЛЯ ОДНА – ДИТЯЧИЙ БУДИНОК

Але все марно. Дійшло до того, що Катя почала налаштовувати батьків Ігоря проти дівчини, роздобувши якісь подробиці її минулого життя.

Катя переслідувала Олену всюди. Дізналася де вона працює, приходила туди і скaндaлила без причини. Вистежувала її в торгових центрах, влаштовуючи дuкі сцени ревнощів, всіляко намагаючись вивести Олену з себе і змусити її кинути Ігоря.

Катя навіть підкидала Олені на роботу фотографії, що Ігор їй зрaджyє з іншими дівчатами.

Ігорю Катя теж не давала спокійного життя. Переслідувала його, писала в соц. мережах, дзвонила в будь-який час, приходила на роботу. Практично кожен день відправляла і йому й Олені свої фотографії.

Так тривало близько року. Олена з Ігорем почали свaрuтися через це. Вони не могли нічого вдіяти з Катею. У підсумку вони розійшлися, Ігор поїхав жити в інше місто. А Катя назавжди зникла з життя Олени, зрyйнувaвши її відносини.

facebook