fbpx
життєві історії
Через декілька років чоловік Ольги занедужав. Кілька місяців лікування не дали результатів, і Ольга, яка була ще зовсім молодою – овдовіла. Вона дуже сильно горювала, але знала, що повинна бути сильною і триматися заради своїх дітей. На час відходу чоловіка – її синам було всього 9 і 10 років

Ольга Йосипівна все своє життя присвятила своєму чоловікові і двом синам. А коли чоловіка не стало – всі свої сили жінка направила на те, щоб дати гідне життя своїм хлопчикам. Це було головною метою в її житті.

Ось тільки діти, коли виросли не оцінили старань матері і зробили їй дуже боляче. І хто знає, що б з нею було, якби не слова однієї з її невісток.

Ольга Йосипівна вийшла заміж по великій любові. Свого майбутнього чоловіка вона зустріла абсолютно випадково, але не випадковою була їх любов. Така чиста і така безневинна.

Ольга дуже рано вийшла заміж. Рано народила дітей – двох хлопчиків, один за другим. Але вона ні про що не шкодувала – адже поруч був люблячий чоловік і її прекрасні діти.

Та через декілька років чоловік Ольги занедужав. Кілька місяців лікування не дали результатів, і Ольга, яка була ще зовсім молодою – овдовіла. Вона дуже сильно горювала, але знала, що повинна бути сильною і триматися заради своїх дітей. На час відходу чоловіка – її синам було всього 9 і 10 років.

Ольга після похорону відразу взяла себе в руки і всі свої сили направила на виховання діточок. Жінка працювала на кількох роботах, у всьому собі відмовляла, тільки б у її хлопчиків було все. Тільки б її діти ні в чому не мали потреби і були не гірше за своїх однолітків.

У Олі була мрія – вона хотіла, щоб її сини в майбутньому були успішними людьми і для цього їм потрібна гарна освіта, гуртки, додаткові заняття. І у них все це було. Вона завжди шкодувала гроші для себе, носила старий одяг, але зате у її хлопчиків завжди все було найкраще.

І ось хлопці виросли, отримали якісну освіту, влаштувалися на пристойні роботи і кожен створив свою сім’ю. Як же раділа Оля, що її хлопчики вибрали собі в дружини дуже хороших і милих дівчат. Вона раділа за своїх дітей і продовжувала їм допомагати.

Вона відкладала гроші зі своєї пенсії, щоб поділитися ними з дітьми. Їм же потрібна допомога.

Але ось одного разу Ольга Йосипівна потрапила в лікарню. Все таки роки постійного фізичної праці не пройшли даром. Здоров’я жінки похитнулося. Лікарі зробили ряд аналізів і обстеження та озвучили свій вердикт. Вони сказали синам, що їх мамі потрібна термінова операція. Але недешева і відповідно потрібні гроші.

Ця новина засмутила братів, але в той же час розлютила. Вони стали обурюватися і звинувачувати свою матір в тому, що вона сама винна. Що потрібно було відразу йти до лікаря, а не чекати коли стане зовсім погано. І хто знає, може тоді б операція не знадобилася б. А так тепер вони повинні голову ламати, де їм гроші взяти.

Але одна з невісток Ольги Йосипівни, Анна, почувши скарги братів не стрималася і сказала все що думає:

– А ви не забули, що ваша мама зробила для вас? Вона не витратила на себе ні копійки, все віддавала вам, все вкладала в вас. Вона працювала на кількох роботах, щоб забезпечити вам гідне життя. Всі її сили і енергія йшли на те, щоб ви були щасливі. Вона ніколи не думала про себе, а ви зараз скаржитеся і ще в чомусь її звинувачуєте? Так ось, що вона отримає натомість – ваше обурення? Така ваша подяка?, – звернулася жінка до свого чоловіка і його брата.

І в той момент чоловікам стало дуже соромно. Вони навіть згадали момент з дитинства, коли мама купувала і готувала м’ясо, але ніколи його сама не їла. Завжди казала, що не любить. Але це було не так. Вона всі сили вкладала в них і тим самим підірвала своє здоров’я.

Слова Анни присоромили братів і вони тут же взялися за активні дії. Вони продали свою нерухомість і переїхали жити в житло скромніше, на околицю. А виручені гроші витратили на операцію своєї мами, і незабаром вона поправилась. І в першу чергу, що зробили хлопчики після виписки мами – попросили прощення на колінах, за те що думали про себе і дозволили собі навіть припустити думку зневажати матір. Вона для них все і тепер настала їхня черга допомагати їй.

Пощастило Ользі Йосипівні з невісткою, яка напоумила її синів і не дозволила зробити помилку.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – ohme

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook