fbpx
життєві історії
Через два роки Ірину Іванівну немов підмінили. Вона стала набагато спокійніше, завжди попереджала про свій візит, перестала дошкуляти їх дзвінками і все інше з цього ряду. А причина цього дуже проста – Леся, нарешті, носила під серцем дитя. Ось тільки жінка все ще  недолюблювала зятя, але тримала свої емоції під контролем

Побачивши новонароджену дочку, Андрій зрозумів, що дружина йому зраджує. Леся не стала приховувати цього і показала справжнє обличчя.

Андрію знадобився всього один погляд, щоб закохатися в Лесю. Ця тендітна дівчина завжди була для нього живим ангелом. У той же час, його друзі ніяк не могли зрозуміти як Андрій на все це зважився.

Їх хвилювало, що хлопець відмовляється зняти рожеві окуляри і подивитися на реальний світ. Вони намагалися вберегти друга від поспішного рішення, але Андрій був непорушним. Тим більше щиро не розумів причину їх ворожого ставлення до дівчини.

Андрій навіть не думав звертати увагу на всі заперечення друзів, а тому їм незабаром довелося відступити. Весілля організували досить скромне. Хлопцеві від батьків залишилася двокімнатна квартира, де і оселилося молоде подружжя. Він працював автомеханіком, і мав усі можливості отримувати хорошу зарплату.

Жила пара в злагоді. Ось тільки теща псувала все щастя. Її завжди було занадто багато в їх житті. Вона постійно дзвонила, без попередження приходила в гості, господарювала в їхньому будинку на свій лад.

У Ірини Іванівни була своя думка з кожного питання, a інші були зобов’язані її беззаперечно дотримуватися. Вона взагалі не погана жінка, просто не могла прийняти Андрія і всяко натякала дочці, що та сильно помилилася з вибором. В Андрія її не влаштовувало абсолютно все, починаючи від заробітку і закінчуючи його зовнішнім виглядом.

Але через два роки Ірину Іванівну немов підмінили. Вона стала набагато спокійніше, завжди попереджала про свій візит, перестала дошкуляти їх дзвінками і все інше з цього ряду.

А причина цього дуже проста – Леся нарешті носила під серцем дитя. Ось тільки жінка все ще  недолюблювала зятя, але тримала свої емоції під контролем. Тільки злісні погляди, кинуті в бік хлопця видавали її справжні почуття.

День, коли на світ з’явилася його дочка, Андрій точно запам’ятає надовго. Ну перш за все тому, що тоді він був дуже щасливий. Він все ніяк не міг дочекатися, коли нарешті зможе забрати дружину і дочку додому.

Спробуйте уявити, що відчував Андрій, коли дізнався, що його коханої Лесі тут давно немає. Лікарі повідомили, що молода мама виписатися, а дочку залишила тут. Він зайшов щоб подивитися на доньку. На нього допитливим поглядом, дивилася пара карих очей, а на голові спіральками згорнулися чорні пасма волосся.

Хлопця це насторожило, адже і він і Леся були яскравими блондинками зі світлими очима. Андрію приходило в голову всього два пояснення: або дитину підмінили, або Леся його зрадила. Шкода, але зникнення жінки говорило саме на користь другого.

Андрій не зміг залишити дівчинку там, а тому забрав її собі і почав думати, як далі влаштовувати життя. Тут йому на допомогу прийшла сусідка. Вона запропонувала приглянути за маленькою, поки хлопець буде на роботі. На подив у дівчинки був прекрасний характер, тому клопоту з нею було небагато.

Леся так і не з’явилися, але нагадала про себе новим сюрпризом. Ірина Іванівна недавно потрапила в лікарню. Вона була у важкому стані і мало розуміла що з нею відбувається. Тоді дочка обманом стала власницею квартири, яку відразу ж продала і зникла зі своїм новим коханим.

Андрій часто відвідував тещу, яка почувалась дуже погано, але навіть в ці моменти жінка продовжувала злитися на зятя.

Згодом Андрію зателефонував лікар. Він повідомив, що курс лікування жінки завершено. Зараз вона пересувається в інвалідному візку і нікому не відомо, коли знову стане на ноги. З дочкою вони зв’язок втратили, тож чоловік був єдиним кому вони могли довірити жінку.

Андрій не вагаючись взяв тещу до себе. Вона з ходу заявила, що не пробачила йому, а на малу і взагалі дивитися не може. Якось йому терміново потрібно було на роботу. Сусідки вдома не виявилося, тому довелося залишити дитину Ірині Іванівні. Коли він повернувся, то побачив доньку на колінах у тещі, яка читала їй книгу. Тоді вона вперше привітно усміхнулася йому і попросила у нього пробачення.

Незабаром Андрій знову одружився. Нова дружина подарувала йому сина. А теща так і продовжує жити з ними, вона являється дорогим членом цієї дружної сім’ї.

Ось такі бувають життєві ситуації…

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – radio5

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook