fbpx
життєві історії
Через два тижні весілля, яке загнало нашу матір в кредит, на порозі стояв мій брат і новоспечена дружина. Ліля увійшла відразу, як господиня. Скинувши взуття, вирушила в кімнату Антона. Він побіг за нею, навіть не привітавшись зі мною. Вони не купували додому ні їжу, ні побутових засобів. Обоє сиділи на нашій шиї. А танцювати під дудку чию-то я не збиралася!

Через два тижні весілля, яке загнало нашу матір в кредит, на порозі стояв мій брат і новоспечена дружина.

Ліля увійшла відразу, як господиня. Скинувши взуття, вирушила в кімнату Антона. Антон побіг за нею, навіть не привітавшись зі мною.

Звідки взялося це зарозуміла поведінка? Не зрозуміло.

Ліля не працювала, вчилася заочно. Сиділа весь день вдома, дивлячись серіали. Брат ходив в сусідній магазин, підробляючи різноробочим.

Вранці, коли мені потрібно було збиратися в офіс, ванна була зайнята. Моє терпіння підходило до кінця.

На кухні дівчинка розводила моторошний бардак. Не вірилося, що так поводитися може дружина. Брудні тарілки, чашки, каструлі з жиром. Я перестала їсти вдома.

Перестала готувати, тому що Ліля їла все, що було приготовленно, не напружуючись в готуванні і покупці продуктів.

Всю свою зарплату Антон витрачав на розваги дружини, на подарунки. Все це активно викладалося в Інстаграмм. У мене складалося чітке відчуття по її фото, що вона живе в раю і одружена з мільйонером. Якби я не бачила реальної картини.

Про допомогу матері з кредитом брат навіть не замислювався. Мова про ремонт тепер навіть не йшла. Не витримавши, взявши свої накопичення на кредит, купила новий холодильник і мікрохвильовку.

З цього почався режим війни. Повернувшись раніше всіх додому, пішла розігріти собі млинець, куплений по дорозі. Відкриваю мікрохвильовку, а вона вся в краплях жиру від борщу! Я розумію, що вдома, крім Лілі, нікого не було. А вранці все було чисто.

Пам’ятаю, як увірвалась до брата в кімнату. Пам’ятаю як кричала. Пояснювала їй, що раз прийшла в новий будинок, будь добра прибирати за собою. А не можеш, то вчися, тут прислуги або мами немає, яка ніс підтирає.

Вона спробувала огризнутися. Але, походу, виглядала я загрозливо. Коли ввечері прийшов брат, Ліля наскаржилась і той прибіг до мене.

Почав з претензії, що як я посміла на його дружину голос підняти і докорами закидати. Але з братом я ніколи не церемонилась. А після того, як кредит на матір за весілля повісив, стало зрозуміло, що потрібно знову виховувати.

Розмова була коротка. Не може прибирати вона – прибирай за дружиною сам. Готуй сам. І ванна вранці повинна бути вільна. Ні Ліля, ні Антон не купували додому ні їжу, ні побутових засобів. Обоє сиділи на нашій шиї. І танцювати під дудку чию-то я не збиралася.

Антон вийшов з кімнати і я вперше почула, як Ліля показала характер. Вона кричала, як лика, називала Антона ганчіркою і словами гірше. Била його, а мій брат стояв і терпів.

Що відбувається з братом, не могла зрозуміти.

Якось на роботі, в обід, зайшла в інтернет і бачу Лілю з новим айфоном в руках. З підписом: «Балує коханий чоловік». З жахом, пишу братові.

А брат каже, що взяв кредит. Ні, от скажіть, ну як?! Мати виплачує кредит за його весілля, а він айфон в кредит купує! А чому? А тому, що «Ліля захотіла».

Але і це були ще квіточки.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page