fbpx
життєві історії
Через кілька днів я подзвонила свекрусі Інні Василівні і попросила, щоб вона допомогла мені з дітьми і трохи прибрала. Вона приїхала і заявила, що я думаю лише про себе і занадто багато чого чекаю від сина і чоловіка. Вона не вимила жодної тарілки. За 2 дні до її візиту я отримала текстове повідомлення від свекра

Одного разу я серйознол пошкодила ногу, і домашні справи лягли на плечі чоловіка і сина.

Через кілька днів я подзвонила свекрусі Інні Василівні і попросила, щоб вона допомогла мені з дітьми і трохи прибрала. Вона приїхала і заявила, що я думаю лише про себе і занадто багато чого чекаю від сина і чоловіка.

Вона не вимила жодної тарілки і навіть була не в змозі віднести свій посуд в раковину після того. як поїла.

Мама чоловіка була незадоволена тим, що я купила торти на день народження замість того, щоб самій спекти їх, і що мій чоловік допомагав мені підніматися і спускатися по сходах.

Я терпіла все це, всі її нарікання, а 3 місяці по тому вона приїхала знову.

За 2 дні до її візиту я отримала текстове повідомлення від свекра. Олег Михайлович писав мені на Вайбер, що у його дружини біль в ногах, і просив проявити особливу увагу. Я просто видалила його повідомлення.

3 дні Інна Василівна у нас жалілася і скаржилася, а коли я відвезла її на станцію, щоб посадити на поїзд, її біль несподівано зник, і вона, навіть не шкутильгаючи, сама сіла у поїзд, але чомусь не виглянула і не помахала мені у вікно…

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page