fbpx
життєві історії
Через місяць Микола запропонував стати його дружиною. Я погодилася, бо справді кохала. Ось тільки його мама була категорично проти мене, а батько Миколин давно пішов з родини. Моя майбутня свекруха вже підшукала синові іншу наречену, яка «багата, не рівня мені, голодранці». І ось тепер, через багато років, я категорично відмовилася доглядати свекруху.Мої батьки нам квартиру подарували. За першого внука – машину. На весілля свекруха не дала ні копійки. Заборонила родичам з їхнього боку боку приходити, а сама прийшла з тією самою дівчиною, яку хотіла в невістки

Заміж я вийшла рано, в 20 років, коли була студенткою медфаку. З майбутнім чоловіком ми познайомилися на одній з вечірок. А через місяць Микола запропонував стати його дружиною. Я погодилася, бо справді кохала. Ось тільки його мама була категорично проти мене, а батько Миколин давно пішов з родини. Моя майбутня свекруха вже підшукала синові іншу наречену, яка «багата, не рівня мені, голодранці».

Мої батьки – гідні і шановні люди. На весілля нам квартиру подарували. За першого внука – машину. Хоча ми вже й самі до того недорогу машину придбали, але вони пообіцяли і зробили. На цьому джипі, який від батьків, чоловік і їздить досі, а нашу машину віддав мені.

Але, як потім свекруха сама проговорилася, на момент нашої зустрічі вона вже домовилася вже з батьками іншої забезпеченої нареченої, некрасивої однокласниці чоловіка, що син одружиться на ній. А я всі прани її зруйнувала.

На весілля свекруха не дала ні копійки. Заборонила родичам з їхнього боку боку приходити, а сама прийшла з тією самою дівчиною, яку хотіла в невістки. Тетяна її звуть, і вона не знала, в яку гру її втягнули. Ще й дочку свою пізню, семирічну сестру мого чоловіка взяла. Дівчинка навіть ні з ким не привіталася, а мені плюнула під ноги, мама, видно, навчила.

Але наше весілля зіпсувати мамі чоловіка не вдалося. Таня, хоч і не красуня, відразу впала в око одному з моїх однокурсників і вони вже до півночі кудись зникли, а потім через два місяці одружилися й вони. Живуть душа в душу, трьох дітей народили. А свекруха з малолітньою сестрою чоловіка так і сиділи самі за великим накритим столом для родичів…

Далі наші відносини з Миколою через його маму пройшли багато ваипробувань. Вона розпускала плітки про мене, казала чоловікові, що наші діти народжені не від нього… У нас на той час були два сини-погодки.

Донечка народилася вже тоді, коли ми зі свекрухою перестали спілкуватися взагалі.

Через її плітки я втратила престижну роботу. Зі мною перестали спілкуватися багато знайомих. Адже на мені мільйонні кредити, а інші чоловіки під дверима стоять в черзі день і ніч…

Але Микола мій, дякувати Богу, адекватний. Він свою маму знає, як і знає, чому батько втік від неї. Він пробував її напоумити, але це було марно. Скільки сліз я пролила через цю жінку, знає тільки моя подушка і Господь Бог.

Я вже багато років не ходжу до неї в гості. Сестра чоловіка підтримує свою матір і розпускає про мене різні чутки.

Нещодавно мама Миколи злягла, вона майже не рухома. Доглядати за нею ніхто не хоче. У дочки двоє малюків і вона мені заявила, що я повинна доглядати за мамою чоловіка. Я відмовилася. Категорично. Зараз Микола найняв доглядальницю, яка дивиться за Тамарою Павлявною. А я навіть відвідати її не можу себе примусити.

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page