fbpx

Через ретроградний Меркурій і повне сонячне затемнення життя цих 3 знаків Зодіаку перевернуться з ніг на голову в квітні!

Через ретроградний Меркурій і повне сонячне затемнення життя цих 3 знаків Зодіаку перевернуться з ніг на голову в квітні!

Квіти розквітають, пташки щебечуть, а планети крутяться повною швидкістю у квітні! Ваш гороскоп на квітень 2023 року починається з сезону Овнів у розпалі, підживлюючи нашу вогняну та імпульсивну сторону. Ми не хочемо питати дозволу, коли присутній Овен. Тільки будьте обережні, щоб не бути надто злим і агресивним. Використовуйте енергію Марса в Овні собі на користь!

3 квітня Меркурій увійде в знак Тельця, зосередивши наш розум на матеріальних питаннях. Під час цього транзиту легше зміцнити плани і досягти відчутного прогресу. Гнучкість Меркурія не завжди подобається жорсткості Тельця, тому ми всі повинні стежити за схильністю до занадто оборонної позиції. Залишайтеся відкритими та не відмовляйтеся від чогось лише тому, що це нове та інше.

21 квітня Меркурій стане ретроградним, що спричинить затримки та непорозуміння щодо наших фінансів та інших матеріальних питань. Зараз гарний час, щоб переглянути свої фінанси та спробувати організувати справи так, щоб, коли Меркурій повернеться прямим 14 травня, ви могли внести заплановані зміни. Зачекайте, перш ніж робити кредити або купувати щось велике до того часу, якщо можете.

Повний місяць у Терезах 6 квітня — чудовий час, щоб поміркувати про наш баланс між задоволенням особистих потреб і задоволенням потреб інших. Медитуйте та розмірковуйте про стосунки у вашому житті. Під час цього повного місяця знайдіть час, щоб зв’язатися з людьми у вашому житті, які близькі вашому серцю, і дайте їм зрозуміти, що ви про них думаєте.

Сезон Тельців розпочинається 20-21 квітня, що дозволяє нам краще керувати матеріальними потребами в нашому житті. Це гарний час, щоб по-справжньому присвятити себе досягненню своїх цілей і встановити межі навколо речей, які вам не приносять або більше не служать. Телець є символом влади та рішучості, що дозволяє чітко слідувати своїм переконанням і використовувати особисту силу.

Гібридне сонячне затемнення в Овні 20 квітня буде потужним. Його вплив можна відчути протягом шести місяців. Це початок циклу самопізнання, того, щоб бути самим собою. Овен просить нас взяти на себе відповідальність за своє життя і спробувати щось нове з упевненістю.

Щось у нашому житті, швидше за все, закінчиться, щоб почати цю нову можливість проявити особисту мужність. Щоб знати, куди спрямувати свою енергію від цього потужного повного сонячного затемнення, подивіться, яким будинком у вашій карті народження керує Овен. У будь-якому випадку, настане час мотивувати нас чимось свіжим і новим.

У квітні так багато всього чекає! Ось, що ви можете очікувати від цих 3 знаків, залежно від вашого сонячного знаку.

Овен: Ваш квітневий гороскоп каже, що повне сонячне затемнення потрясе ваш світ цього місяця

Завершіть сезон Овна, прислухаючись до своєї інтуїції та слідуючи своїм інстинктам! Ваш гороскоп на квітень 2023 року малює картину того, кого неможливо зупинити, хто готовий трансформуватися всередині та зовні.

Сатурн – провісник відповідальності та реальності – почав уважно дивитися на вашу підсвідомість 12-го будинку, прискіпливо виявляючи всі приховані думки у вашому розумі та з’ясовуючи те, що там приховано. Може бути незручно досліджувати наші страхи, прихильності, демонів і все те, що ми ігнорували досі. Але Сатурн у Рибах готовий допомогти вам впоратися з цими тінями всередині та зберегти речі, які допоможуть вам у вашому майбутньому розвитку.

Ця внутрішня трансформація займе деякий час, але зрештою ви побачите, як покращиться ваше здоров’я та щастя. Використовуйте свою інтроспективну сторону та подивіться, які нові інтереси та пригоди викликають вас.

З самого початку, 1 квітня, Марс — ваш планетарний управитель — утворить сприятливий аспект із Сатурном, що дасть вам амбіції та наполегливість для досягнення практично будь-чого. Ваша дисциплінованість, лояльність і самовідданість справлять враження на авторитетів і романтичних партнерів.

Марс перемістився у ваш четвертий будинок, тому особливо важливо, щоб ви почувалися в безпеці. Ваші інстинкти будуть керувати вашими діями, тож ви можете почуватися захисними та неспокійними. Думки та проблеми з минулого можуть знову спливти. Просто знайте, що у вас є здатність позбутися цих почуттів і рухатися вперед. Зосередьтеся на тому, що вам потрібно зробити, і ніщо не зможе вас зупинити. Нехай цей вогонь у тобі веде тебе!

Також 20 квітня відбудеться повне сонячне затемнення, яке сходить рівно на 29 градусів Овна. Тому що 29-й градус вважається “анаретичним”. Це найбільш кармічний і енергоємний градус, що робить це повне сонячне затемнення ще більш новаторським для вас. Це затемнення, що відбувається у вашому першому будинку ідентичності, може стати початком серії подій, які похитнуть ваші переконання та вашу особистість.

Після того, як 28 квітня Сонце піде в Овні, Марсу посміхнеться ексцентричний і непередбачуваний Уран. Це буде час змінити своє життя. Ви будете сповнені мотивації та натхнення та готові розпочати все заново. Що заважає вам досягти успіху та щастя, про які ви мрієте? Настане час ризикнути і звільнитися. Іноді найкраще, що ми можемо зробити для себе, це зробити крок у невідоме. Довірся своїй інтуїції і дозволь собі відродитися, Овен!

Близнюки: за гороскопом на квітень ретроградний Меркурій закрутить голову цього місяця

Дорогі Близнюки, цього місяця ваш розум, як завжди, працюватиме наполегливо! Відповідно до вашого гороскопу на квітень 2023 року для Близнюків, вас чекає багато злетів і падінь, але якщо хтось і зможе з цим впоратися, то це ви.

Меркурій, ваш планетарний правитель, буде рухатися через 12-й будинок вашої підсвідомості, починаючи з 3 квітня. У цей час ви можете відчувати себе трохи замкнутими та інтровертними, зберігаючи свої думки та ідеї при собі. І як Близнюки, ваша соціальна природа може бути лише зменшена.

Зараз ви шукаєте відповіді в минулому. Це може бути корисною вправою, якщо ви прагнете покращити своє майбутнє. Але не занурюйтеся в почуття провини або жалю, тому що ви просто витратите свою енергію. Прийміть свою схильність до споглядання, працюючи над творчими починаннями або дослідженнями. Відкрийте для себе те, що вам потрібно відкрити, і, коли будете готові, дозвольте собі змінитися.

5 квітня Меркурій і Сатурн разом утворять сприятливий аспект. Сатурн все ще повільно просувається через ваш десятий дім кар’єри, і цей сплеск інтелектуальної енергії від Меркурія — саме те, що вам потрібно.

Ці планети очистять ваш розум і дадуть вам відмінне судження. Це буде ідеальний час для підписання контрактів і зосередження на своїх довгострокових цілях. Сатурн продовжуватиме розкривати вам, де ви перебуваєте щодо свого професійного життя.

Коли 11 квітня Венера, планета кохання, гламуру та грошей, переміститься у ваш перший будинок ідентичності, ви будете готові випустити вашу чарівну, добру та ніжну сторону. 14 квітня Сатурн кине виклик Венері, приносячи період розчаровуючих затримок і зривів, коли справа стосується вашого соціального життя. Це може вас дещо пригнічувати, особливо коли справа стосується вашого соціального життя в кар’єрі. Просто знайте, що це теж пройде. Відштовхніться від відлюдницьких тенденцій Сатурна і будьте поруч з людьми, яких ви любите, якомога більше. Ви потребуєте їх так само, як вони потребуєте вас, навіть якщо ви цього не бачите прямо зараз.

Перший ретроградний Меркурій у 2023 році відбудеться 21 квітня, прямо на початку сезону Тельців. Оскільки Меркурій є вашою правлячою планетою, ці ретрогради, як правило, впливають на вас трохи більше. Не хвилюйтеся, просто перечитайте всі свої робочі електронні листи ще кілька разів, перш ніж надсилати їх, очікуйте затримок і залишайтеся максимально гнучкими. І сприймайте речі так, як вони надходять. Ти знаєш, як це зробити Близнюки!

Діва: ваш квітневий гороскоп вказує на те, що ваша репутація буде сяючою, і ви готові до підвищення

Діва, настане час зайнятися серйозною справою, тому що ваш момент настав! Згідно з вашим гороскопом на квітень 2023 року для Діви, це місяць для прогресу у вашій професійній кар’єрі та планування майбутнього.

Швидкий і хитрий Меркурій, ваш правитель, буде рухатися через ваш дев’ятий будинок розуміння і мудрості. У результаті ваш розум буде зосереджений на великій картині, розглядаючи все в перспективі, коли ви шукатимете нові знання. Вам не буде цікаво потіти над дрібницями протягом цього часу.

Все залежатиме від того, в якому напрямку підуть події, особливо тому, що 3 квітня Плутон кине виклик Меркурію. Ця енергія посилить ваші думки і попросить вас копнути глибше. Просто переконайтеся, що ви маєте відкритий розум, інакше ви можете виявити себе оборонними та бойовими, не знаючи чому. Залишайтеся гнучкими та ніжними і, у свою чергу, спостерігайте за позитивною трансформацією свого розуму.

11 квітня чарівна планета кохання, Венера, переміститься у ваш десятий будинок суспільної репутації, приносячи соціальні можливості у вашу кар’єру. Ви будете настільки симпатичними, що зможете використовувати цей соціальний стимул у своїх інтересах.

Вам легко пліткувати і справляти враження на оточуючих. Продовжуйте так само, і успіх, швидше за все, послідує. У той же час Венера і Плутон сформують сприятливий аспект, відкриваючи вам те, чого ви найбільше бажаєте. Будь-які блокування, які вас стримували, будуть звільнені цією енергією. Ви зможете побачити, як люди навколо вас можуть допомогти вам досягти бажаного. Використовуйте свою особисту силу, Діва!

Серйозний і суворий Сатурн кине виклик Венері з вашого сьомого дому партнерства 14 квітня, просячи вас обміркувати межі, які ви встановили у своїх стосунках. Ви відкриєте в собі нові цінності, і тому Сатурн хоче, щоб ви переробили структури свого життя і звільнили місце для нового. Ці планети допоможуть вам знайти підходи, які ви повинні використовувати у своїх стосунках, щоб ви могли відкритися більшому та триматися того, що вам підходить.

Перший ретроградний Меркурій у 2023 році відбудеться 21 квітня, прямо на початку сезону Тельців. Оскільки Меркурій є вашою правлячою планетою, ці ретрогради, як правило, впливають на вас трохи більше. Не хвилюйтеся, просто перечитайте всі свої робочі електронні листи ще кілька разів, перш ніж надсилати їх, очікуйте затримок і будьте максимально гнучкими. Сприймайте речі так, як вони надходять. Пам’ятайте, що ви готові, тому користуйтеся моментом, Діва!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page