fbpx

Через рік стосунків Микита зробив мені пропозицію. Я його так кохала, тому, звичайно, погодилася і була на сьомому небі від щастя й радості. Я раділа кожній хвилині з Микиторю поруч, але вже потроху починала відчувати якусь каверзу. -Так, вона всьому повірила. Сказала, що сьогодні ввечері зробить перший внесок! Мої батьки багато років тому поїхали за кордон і залишили мені досить пристойну суму на проживання. На руках я мала всі дані з іпотеки

Через рік стосунків Микита зробив мені пропозицію. Я його так кохала, тому, звичайно, погодилася і була на сьомому небі від щастя й радості.

Весь свій вільний час він проводив зі мною, водив мене до ресторанів і всіляко розважав. Я взагалі не могла повірити, що такі хлопці ще існують.

Я раділа кожній хвилині з Микиторю поруч, але вже потроху починала відчувати якусь каверзу. Тим часом діло у нас йшло до весілля. Микита сказав, що все організує сам, а його родина візьме усі весільні витрати на себе. Я ще й довго сперечалася з коханим, адже їй це здавалося несправедливим.

Мої батьки багато років тому поїхали за кордон і залишили мені досить пристойну суму на проживання. Та й зараз іноді на карту від них приходять пристойні суми. Тому мені було ніяково, що Микита збирається витратити величезну суму на наше весілля зі своєї кишені, я навіть побоювалася знайомитись з його мамою через це.

Проте Наталя Іванівна виявилася привітною жінкою. Вона багато посміхалася і порушувала всі стереотипи про нелюбство свекрухи та невістки. Кожен похід у гості до мами майбутнього чоловіка приносив мені лише позитивні емоції. Ось тільки я все одно продовжувала хвилюватися про гроші на весілля.

Чергова розмова про це з Микитою вилилася в те, що я розповіла про свій рахунок із великою сумою від батьків. Коханий, як мені здалося, зреагував спокійно і сказав, що має зустрічну пропозицію.

Якщо я, мовляв, так хвилююся, що на весілля витрачає гроші лише він, я можу зробити перший внесок в іпотеку на будинок, який він купив для нас двох. За словами Микити, це мало стати його весільним подарунком нашій молодій родині.

Я тоді аж розплакалася від щастя та погодилася. Розмова наша відбувалася у Микити вдома, і я вже почала збиратися до себе. Обійнявши коханого на прощання, я вибігла надвір, щоб сісти у свою машину. Ось тільки виявилось, що мобільний я забула у нареченого в будинку. Я швидко піднялася назад і виявила, що Микита забув зачинити вхідні двері.

Я вже збиралася радісно увірватися в квартиру, жартівливо звинувативши Микиту в безладності, але раптом почула розмову. Микита явно розмовляв із мамою по телефону.

– Так, вона всьому повірила. Сказала, що сьогодні ввечері зробить перший внесок із іпотеки. Я дав цій наївній всі необхідні дані. Звичайно ж, ніякого весілля не буде. Як тільки прийде SMS-повідомлення про зарахування коштів на рахунок, я відразу заблокую цю її скрізь. Не хвилюйся, мам. Я все продумав наперед.

Я тихо забрала свій телефон із передпокою та вийшла з під’їзду. В моїй голові наче все прояснилося. Кохання відлетіло в невідомі далі, а на зміну йому повернулася моя практичність. На руках я мала всі дані з іпотеки і вже шукала в телефоні номер знайомого нотаріуса. Тепер моє життя знову лише у моїх руках.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page