fbpx
життєві історії
Через те, що ми втратили моє спадкове житло на Херсонщині, тепер вже більше як пів року живемо на Вінничині у свекрів. Восьмий місяць, як ми живемо з його мамою, батьком та його сестрами. Мене рятує його батько. Його сестри – це мої діти: до школи відвези, зі школи привези, уроки перевір, на гуртки відвези, з гуртків привези, прибирання, приготування – все це на мені

Через те, що ми втратили моє спадкове житло на Херсонщині, тепер вже більше як пів року живемо на Вінничині у свекрів.

Ми одружилися з Максимом 3 роки тому, переїхали жити в моє місто, де мені від батьків лишилася квартира.

Але самі знаєте, що сталося, нам вдалося виїхати, але вже восьмий місяць, як ми живемо з його мамою, батьком та його сестрами.

Мене рятує його батько, Тарас Іванович мене любить і не дає мамі Максима особливо на мене підвищувати голос і командувати. Але все одно я не можу більше так жити, все на мені, таке відчуття, що його сестри – це мої діти: до школи відвези, зі школи привези, уроки перевір, на гуртки відвези, з гуртків привези, прибирання, приготування – все це на мені.

Мало того, мій чоловік ще й дає всю зарплату тепер не мені, а своїй мамі! Коли я питаю, навіщо він так робить, чоловік відповідає:

– Це моя мама, вона їх збирає, платить за все, що треба, – і додав, що я теж маю давати якусь частину зі свого віддаленого заробітку його мамі. Я програміст і ще вмудряюся трохи заробляти.

Я категорично відмовила Максу давати свої гроші його мамі, сказавши, що це мої гроші, і вони мають бути у мене, тому що є елементарні речі, які я маю купувати, і просити свої ж гроші у його мами я не хочу.

На цьому грунті у нас стався днями конфлікт, і я сказала, що відкладатиму гроші і переїду з ним чи сама на оренду. Чоловік розгнівався, почав говорити: «Ти віддаватимеш всі гроші моїй мамі, якщо буде потрібно!».

Мене це не влаштовує абсолютно і я вже починаю замислюватися про розлучення, оскільки терпіти це я не маю наміру, а моя свекруха любить підливати олійки у вогонь і говорити про мою зухвалість.

Підкажіть, будь ласка, що мені робити? Я дуже люблю Максима, і він мене теж любить, просто в обох дуже сильний характер і не можемо знайти компроміс. Я пропоную переїзд, а він не погоджується і говорить, що не має сенсу платити гроші за чуже житло, якщо нас радо приймають його батьки.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page