fbpx
життєві історії
Через те, що я дозволила пожити у себе Матвію й Олесі, я сама потрапила в немилість до сина і невістки. Вони у всіх негараздах звинуватили мене. Мовляв, що я потураю онуку і не думаю про його світле майбутнє, дарма я погодилася їх прийняти і все в такому дусі. Потім зовсім перестали приїжджати в гості і навіть не дзвонили, затамувавши велику образу

Максим одружився рано, коли ще був студентом другого курсу. І більшу частину свого дитинства онук жив у мене, так як дітям потрібно було здобути освіту.

Зараз Матвійко вже дорослий симпатичний хлопець. Йому нещодавно виповнилося вісімнадцять і він вчиться на третьому курсі. Трохи менше року тому, Матвій зустрів дівчину, з якою у нього зав’язалися серйозні стосунки. До цього він ні з ким серйозно не зустрічався.

Його обраниця – Олеся, теж студентка, тільки вчиться в паралельній групі. Онук зі своєю дівчиною часто приїжджає мене провідати. Дівчинка мені припала до душі, і на кухні може допомогти, з нею цікаво спілкуватися, любить читати і старанно вивчає англійську мову. Благо, що не схожа вона на нинішніх губастих красунь. У Матвія на неї цілком серйозні наміри.

Але ось мій син Максим з невісткою не в захваті від цих стосунків. На їхню думку, Матвій ще дуже молодий, і будуть ще на його життєвому шляху кращі претендентки. Мовляв, рано їм з Олесею жити удвох і вже тим більше замислюватися про створення сім’ї, і ясна річ – дітях. Спочатку потрібно отримати освіту і знайти непогану роботу.

Судячи з усього, себе в його роки вони вже не пам’ятають. З цього приводу Матвій посварився з батьками і перебрався жити до мене. А через місяць і Олесю до нас забрав. Вона іногородня і жила в студентському гуртожитку.

І таким чином через те, що я дозволила пожити у себе Матвію й Олесі, сама потрапила в немилість до свого власного сина і невістки. Вони у всіх негараздах звинуватили мене. Мовляв, що я потураю Матвію і не думаю про його світле майбутнє, дарма я погодилася їх прийняти і все в такому дусі. Потім зовсім перестали приїжджати в гості і навіть не дзвонили, затамувавши велику образу на мене.

Але трохи згодом змирилися. На мій останній день народження Максим і його дружина все-таки приїхали. Привітали, привезли гостинці, подарунки. У святковій і сімейній атмосфері всі образи і недомовленості випарувалися. Втомилися вже ображатися один на одного. Адже ми ж одна сім’я, все таки. Найголовніше, що улюблений онук і його наречена щасливі, а з рештою з усім справимося… Через місяць у Олесі день народження і Матвій готує їй найкращий подарунок, який дівчина запам’ятає на все життя.

Ось така історія. Ніколи не влізайте в життя дітей і все у вас буде добре!

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – arbolit

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook