fbpx

Через три дні в мого брата день народження, йому виповниться двадцять шість. Я подумала, буде класно, як я допоможу Христині, так звати нашу невістку, у приготуванні святкового обіду для нас і батьків. Та відповідь, яку я почула від Христини, мене просто приголомшила. Вона в нас займається, виявляється, якоюсь комплексною медитацією, і саме на цей день в неї голодування. Тому свято доведеться перенести. Я в подиві. Їй слід про дитину думати, а не про якусь маловідому світу, медитацію

Своєму безтурботному і чудовому дитинству я завдячую своїм батькам, які прививали нам з братом любов і піклування один про одного.

Вже коли ми подорослішали, і в кожного з нас з’явилась своя компанія, ми все одно завжди мали що обговорити, чим поділитись секретним один з одним.

Мій брат Павло на п’ять років молодший за мене. Тому першою заміж вийшла я. Покинувши сімейне гніздечко, я часто навідувалась до батьків і завжди цікавилась життям брата.

Павло в нас вивчився на юриста. Та закінчивши вуз, не захотів працювати в цій сфері. Завдяки його привабливій зовнішності його часто кликали на зйомки реклами, а працював він в нічному клубі барменом, який “витворяв” незвичайні коктейлі.

Зізнаюсь чесно, мені напочатку все це було не довподоби, але оскільки це був вибір Паші, так я часто його називаю, я все одно завжди його всіляко підтримувала і вихваляла перед батьками.

Вже через три роки мій брат відкрив спільний бізнес з ще двома партнерами, це нічний клуб в центрі міста, де на диво часто тусуються знаменитості.

Так, це був ризик, але в нього все вийшло і вже через два роки, всіх здивувавши, купляє двокімнатну квартиру. Біля мого брата завжди крутилось купа дівчат, вони всі намагались заполонити його серце.

Згодом наш Пашка сказав, що одружується. Я зраділа і дуже хотіла познайомитись з його обраницею. Нею виявилась далеко не скромна дівчина.

Така собі фіфочка, в якої на обличчі зроблені не лише губи, не найкраща партія для мого братика.

Та знову, не мені це вирішувати, це все ж таки його вибір.

І ось через три дні в мого брата день народження, йому виповниться двадцять шість.

Оскільки брату надоїдають кожного дня ці тусовки, я подумала, буде класно, як я допоможу Христині, так звати нашу невістку, у приготуванні святкового обіду для нас і батьків.

Та відповідь, яку я почула від Христини, мене просто приголомшила. Вона в нас займається, виявляється, якоюсь комплексною медитацією, і саме на цей день в неї голодування. Тому свято доведеться перенести.

Я в подиві, вона і так така тендітна, як стеблиночка, а тут ще голодування. Їй слід про дитину вже задуматись, а не про якусь маловідому світу, медитацію.

Я звісно, що сильно образилась на неї. І тепер вже не знаю, чи легше запросити брата і батьків до себе і відсвяткувати?

Чи просто нагло з тортом заявитись до них у гості?

Чи хтось з вас чув що то таке ця медитація? Можливо це не так вже й погано? А я себе даремно накручую?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page